POMOCY!!! Jakie auto do 40tys zł???

POMOCY!!! Jakie auto do 40tys zł???

26 Sty 2015, 11:42

Witam.

Bardzo proszę Was o pomoc! Szukam samochodu do max 40tys zł. Najlepiej sedan i chyba raczej benzyna (dziennie robię 20-30km), jeżdzę głównie po mieście ( 2 razy do roku - trasa) zależy mi, aby ewentualne późniejsze naprawy były w miarę tanie a części dostępne, no i chciałabym uniknąć również problemów z korozją:P w skrócie coś ładnego i taniego w eksploatacji. Jestem z woj. łódzkiego.
Doradźcie coś:)
Ostatnio edytowany przez ammy2102, 27 Sty 2015, 08:22, edytowano w sumie 1 raz
ammy2102
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: POMOCY!!! Jakie auto do 40tys zł???

26 Sty 2015, 16:03

Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...
    GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5 GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5
    Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Jaguar