Porady dotyczące mechaniki ciężkich silników wysokoprężnych

08 Lut 2021, 12:14

Dzień dobry wszystkim,

Obecnie chce zmienić karierę i dostać się do mechaniki ciężkich silników diesla w wieku 25 lat.

Mam nadzieję, że ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z czasów, gdy był stażystą, w wieku dojrzałym lub zaraz po ukończeniu szkoły, oraz z zaletami i wadami.

Miałem szczęście, że w mojej okolicy jest wielu ludzi poszukujących praktykantów w różnym wieku w różnych specjalizacjach (roboty ziemne, rolnictwo, górnictwo). Czy na podstawie doświadczenia nabyte umiejętności można przenosić między specjalizacjami, czy może najpierw poleciłbyś znalezienie konkretnego zainteresowania?

Prosimy o uznanie wszelkich opinii na ten temat.
wiledafoe47
Obserwowany
 
Posty: 2

09 Lut 2021, 17:54

Obecnie chce zmienić karierę i dostać się do mechaniki ciężkich silników diesla w wieku 25 lat. Mam nadzieję, że ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z czasów, gdy był stażystą, w wieku dojrzałym lub zaraz po ukończeniu szkoły, oraz z zaletami i wadami. Miałem szczęście, że w mojej okolicy jest wielu ludzi poszukujących praktykantów w różnym wieku w różnych specjalizacjach (roboty ziemne, rolnictwo, górnictwo). Czy na podstawie doświadczenia nabyte umiejętności można przenosić między specjalizacjami, czy może najpierw poleciłbyś znalezienie konkretnego zainteresowania?
wiledafoe47
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dystans krótki i długi (spalanie) - Yaris II 1.3 vs Auris TS Hybrid
    Postanowiłem zrobić porównanie spalania na takim samym dystansie dla obu samochodów z zimnego startu rejestrując pierwszy wynik po 5,7km i kolejny po pokonaniu całej trasy czyli 29km. Samochody biorące udział ...
    Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...

  •