Porady dotyczące mechaniki ciężkich silników wysokoprężnych

08 Lut 2021, 12:14

Dzień dobry wszystkim,

Obecnie chce zmienić karierę i dostać się do mechaniki ciężkich silników diesla w wieku 25 lat.

Mam nadzieję, że ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z czasów, gdy był stażystą, w wieku dojrzałym lub zaraz po ukończeniu szkoły, oraz z zaletami i wadami.

Miałem szczęście, że w mojej okolicy jest wielu ludzi poszukujących praktykantów w różnym wieku w różnych specjalizacjach (roboty ziemne, rolnictwo, górnictwo). Czy na podstawie doświadczenia nabyte umiejętności można przenosić między specjalizacjami, czy może najpierw poleciłbyś znalezienie konkretnego zainteresowania?

Prosimy o uznanie wszelkich opinii na ten temat.
wiledafoe47
Obserwowany
 
Posty: 2

09 Lut 2021, 17:54

Obecnie chce zmienić karierę i dostać się do mechaniki ciężkich silników diesla w wieku 25 lat. Mam nadzieję, że ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z czasów, gdy był stażystą, w wieku dojrzałym lub zaraz po ukończeniu szkoły, oraz z zaletami i wadami. Miałem szczęście, że w mojej okolicy jest wielu ludzi poszukujących praktykantów w różnym wieku w różnych specjalizacjach (roboty ziemne, rolnictwo, górnictwo). Czy na podstawie doświadczenia nabyte umiejętności można przenosić między specjalizacjami, czy może najpierw poleciłbyś znalezienie konkretnego zainteresowania?
wiledafoe47
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy SUV-y zdetronizują kombi?
    Rynek samochodowy w Polsce od kilku lat przechodzi prawdziwą transformację. Istotny staje się nie tylko rodzaj silnika poszukiwanego auta, zmieniają się także preferencje dotyczące jego typu. Jak wynika z raportu serwisu ...
    Jesień na drodze - niskie temperatury, mgły, deszcz, liście, błoto
    Niskie temperatury, mgły, opady atmosferyczne, liście, błoto – wszystko to sprawia, że ulice stają się niebezpiecznie śliskie i wydłuża się droga hamowania. Warto pamiętać, iż w deszczową pogodę należy zachować odpowiednią ...