Motoryzacyjny prezent dla chłopaka - co wybrać?

22 Sie 2014, 15:05

Zbliżają się urodziny mojego chłopaka i wiem, że na pewno spodobałby mu się prezent w postaci przejażdżki na torze. Nie wiem tylko co bardziej się opłaca. Jest np. opcja przejazdu po torze kartingowym na torze Poznań - Ferrari lub Lamborghini za 299zł - jeden przejazd, długość 1,4 km. Tylko czy jest sens przejazdu takim autem na torze kartingowym? Dystans jest dość krótki a tor pokręcony i nie wiem czy będzie szansa się rozpędzić, a raczej o to chodzi, gdy już się wsiada do takiego auta ;) Przejazd po całym torze (ponad 4 km) to już niestety większa kwota... ponad 700 zł.

Jest jeszcze opcja przejazdu KTM X BOW jazda na dystansie 12 km (5 okrążeń: 2 po torze głównym i 3 po kartingowym - w tym jedno co-drive) pod okiem instruktora za 469 zł, czyli w sumie też nie mało...

Proszę o opinię, który z prezentów przedstawia się lepiej i czy przejazd super autem po torze kartingowym ma waszym zdaniem sens.
sambuca
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

02 Wrz 2014, 07:59

Jak cię stać to wiadomo, że najlepsza jest ta opcja za 7 stów :D Drogi prezent tak przy okazji moja dziewczyna też mogłaby mi taki zrobić :D
Tommek
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: Audi A4

05 Wrz 2014, 06:19

Kup mu np. nowe radio:)
62miko
Nowicjusz
 
Posty: 24
Auto: peugeot

10 Wrz 2014, 14:07

Wiesz, sens takiego prezentu zależy od tego, jaki cel miałaby mieć przejażdżka. Jesli twój chłopak jest zajarany takimi maszynami, to i przejażdżka po torze kartingowym sprawi mu przyjmeność, no ale jakby np. chciał poczuć całą moc, to rzeczywiście to nie zda się na zbyt wiele... A tak w ogóle to świetny pomysł na prezent! :)
leszek40
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 11
Auto: Cuddy

16 Wrz 2014, 11:42

Musi być motoryzacyjne :) ?
To tak jakby ktoś Tobie kupił zestaw noży do kuchni. Lub nowe garnki :)
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

22 Wrz 2014, 17:23

kolega wyżej ma racje
Markolino3
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: opel

03 Paź 2014, 14:13

Albo wałki do włosów :)
MichałMalicki
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Octavia

10 Paź 2014, 13:09

Myślę że opcja z torem kartingownym nie jest najlepsza, ale ogólnie pomysł na prezent super, ja bym z takiego się ucieszył.
Maks86
Nowicjusz
 
Posty: 29
Auto: Mazda cx7

24 Paź 2014, 14:45

A może zamów mu obudowę z jego ulubionym modelem samochodu? W zasadzie z tego co wiem, to możesz nawet sama ją zaprojektować na photocover. Fajny pomysł, myślę że będzie mu się podobać :D
ewcia88
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: VW

06 Lis 2014, 10:16

Jeżeli chłopak interesuje się motoryzacją to czemu nie? Moim zdaniem jak najbardziej możesz wybrać jakiś fajny gadżet do samochodu,w sklepach internetowych z akcesoriami znajdziesz szeroki wybór.
Eperfekt
Początkujący
 
Posty: 132
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Seat
Silnik: Ibiza 1.9
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

02 Lip 2015, 10:26

Kup mu coś co go zainteresuje. nie ma nic gorszego niż prezent który podoba się komuś a nie samemu zainteresowanemu.
Z tego co wiem to w weekend w Mikołajkach ma odbyć się Rajd Polski. Bilety można dostać jeszcze na to wydarzenie. Może to będzie odpowiedni prezent?
62miko
Nowicjusz
 
Posty: 24
Auto: peugeot

11 Mar 2019, 13:40

Ja i mój chłopak jeździliśy ktm x bow i bylo na prawde fajnie. jest to auto inne niz wszytskie ponieważ jest pozbawione dachu i przedniej szyby dzieki czemu emocje sa spotęgowane i wydaje sie ze prędkość jest szybsza. 5 okrązen to jest duzo,smiało juz rozwinież predkosc auta i wypróbujesz jego mozliwosci. A wiec zachecam do kupna tego pakietu. Chlopak na pewno bedzie zadowolony :)
lina123
Obserwowany
 
Posty: 1

14 Mar 2019, 14:53

Wszystkie prezenty gdzie Twój chłopak będzie miał możliwość na prawdę poszaleć są dobrym pomysłem. Bo kolejna koszulka do kolekcji nie da tylu wrażeń i pozytywnych wspomnień jak taka przejażdżka. Ja mojemu wujkowi kupowałem na urodziny przejazd na torze w Toruniu Mustangiem za 3 okrążenia płaciłem 459 zł. Wuja nie wiedział co powiedzieć tak go zatkało. :happy: :happy: :happy:
Gość104264
 

16 Mar 2019, 11:02

mata podgrzewająca siedzenie, mega pomysł
aerosik
Obserwowany
 
Posty: 2

17 Mar 2019, 10:42

Albo jeśli chłopak jeździ w długie trasy warto rozejrzeć się za takim prezentem
[link do oferty na Allegro wygasł]
Gość104264