Potrzebny prezent motoryzacyjny dla chłopaka :)

16 Lip 2013, 10:57

Witam,

Z góry proszę o cierpliwość i wyrozumiałość bo zwykle siedzę na forum wizaż.pl :-P i nie mam pojęcia jak działa to wasze. Zalogowałam się bo sprawa jest nagląca i zdecydowanie przekraczająca moją wiedzę i kompetencje, mianowicie potrzebuję pomocy przy wyborze prezentu na 30 urodziny chłopaka. Skoro już się tu znalazłam to łatwo się domyślić, że poduszeczki ze zdjęciem, kubeczki etc. odpadają. Ponieważ chciałam podarować mu prezent który sprawi mu dużo frajdy, a na który samemu szkoda byłoby mu wydać pieniędzy, wybór padł na jakiś voucher motoryzacyjny. Generalnie facet motoryzacją się interesuje, o swoje autko dba jak o niemowlaka, czyta różne artykuły, siedzi na forach, także myślę, że z takiego prezentu na pewno by się ucieszył. Tylko co wybrać, bo możliwości jest na prawdę sporo. Poszukuję vouchera do 700zł (chociaż tańszy zdecydowanie bardziej by mnie ucieszył:-P ) tylko nie wiem co może sprawić większą frajdę, jeżdżenie w kółko jakimś porsche/lamborghini (whatever), czy może drifting jakimś potworkiem, albo może wypożyczyć jakiś fajny samochód sportowy z wypożyczalni. Chodzi mi o to, żeby za te pieniądze mieć możliwie jak najwięcej zabawy. Są jeszcze kursy jazdy ekstremalnej po mokrej nawierzchni etc. ale one raczej odpadają, bo moim zdaniem on jeździć potrafi szybko i bezpiecznie więc byłaby to strata pieniędzy (no chyba, że nie rozumiem sedna tych kursów). Generalnie doradźcie coś w kwestii wyboru rodzaju atrakcji/samochodu. Jesteśmy z Łodzi więc wszędzie jest w miarę tak samo daleko :)

dzięki za pomoc,
bolid126p
bolid126p
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: mercedes benz O530

25 Lip 2013, 10:37

Kask na motor w lształcie czachy ostatnio taki widziałem ;)
apple66
Nowicjusz
 
Posty: 2
Auto: maluch
Silnik: brak

27 Lip 2013, 17:21

Ja kilka late temu dostałem kryształowe BMW. Prezent świetny i trwały :)
młody5
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 13- 0- 0
Auto: VW Golf

02 Sie 2013, 10:00

Tylko, że on nie jeździ na motorze :P
bolid126p
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: mercedes benz O530

02 Sie 2013, 10:04

kryształowe bmw odpada i generalnie pozostanę przy swoim pomyśle, tylko że jak wcześniej wspomniałam on wymaga doprecyzowania :(
bolid126p
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: mercedes benz O530

13 Sie 2013, 19:17

Jeżeli szukasz prezentu z branży motoryzacyjnej dla chłopaka,to warto zwrócić uwagę np na dywaniki do samochodu,myślę ze to bardzo fajny i zarazem praktyczny prezent. Każdy kierowca byłby zadowolony.
MotoAutko
Początkujący
 
Posty: 181
Prawo jazdy: 14 03 2002
Auto: Seat Leon 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

14 Sie 2013, 07:49

MotoAutko napisał(a):Jeżeli szukasz prezentu z branży motoryzacyjnej dla chłopaka,to warto zwrócić uwagę np na dywaniki do samochodu,myślę ze to bardzo fajny i zarazem praktyczny prezent. Każdy kierowca byłby zadowolony.

Eee nie wiem jak jej chłopak ale ja nie byłbym zadowolony z dywaników na motocykl. :mrgreen:
bolid126p napisał(a):Tylko, że on nie jeździ na motorze :P
speedy62
Początkujący
 
Posty: 165
Prawo jazdy: 15 07 2003
Auto: Ford Mondeo

19 Wrz 2013, 14:48

A może jakieś np. koralikowe maty na siedzenia? Albo jakiś naprawdę ładny brelok do kluczy? :) Ja kiedyś dostałem od dziewczyny brelok z naszym zdjęciem - nie wiem gdzie takie coś dostała, ale prezent świetny :D
Milow
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 03 10 1985
Auto: Ford Focus

23 Wrz 2013, 09:52

W zasadzie z zakresu motoryzacji masz szerokie pole do popisu,ponieważ jest wiele akcesoriów jakie możesz kupić do samochodu dla swojego chłopaka,począwszy od mat do siedzenia,po przez dywaniki czy nawet nawigacje.
Laserwash
Początkujący
 
Posty: 162
Auto: M3

06 Gru 2013, 09:17

moze to nawet byc cos wiekszego - jezeli nie lubi mycia swojego pojazdu to mozna zainwestowac w myjke cisnieniowa :) poza tym przyda sie ogolnie w domu, a nie tylko do auta ;)
kiwibanan
Nowicjusz
 
Posty: 14
Auto: Nie mam

09 Gru 2013, 13:45

Kup mu coś do samochodu, jakieś akcesoria albo narzędzia.
devo
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: BMW

12 Gru 2013, 15:54

A lubi czytać? Może książkę Clarksona do tego?
bieznik
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 5
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 17 08 2004
Auto: nie mam

21 Gru 2013, 16:43

Czy wy też macie problem z prezentem dla chłopaka? Ostatnio są modne przejazdy po torze wyścigowym, znalazłam stronę DEVIL-CARs i tam są do wykupienia vouchery na przejazdy jak myślicie dobry pomysł ?
WeronikaDaga
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 06 05 1990
Auto: BMW
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1989

23 Gru 2013, 13:01

ja polecam okulary polaryzacyjne. Z pewnoscia nie raz Twojego faceta razilo slonce siedzac za kolkiem. Odbijanie refleksów jak najbardziej na plus
arendarski
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: nie mam

15 Paź 2014, 11:21

Podejrzewam że część panów się ze mną zgodzi, i potwierdzi że taki devilsowy prezent to dobry pomysł. Jeżeli się kochacie nie powinniście oszczędzać przy okolicznościach typu urodziny itp.
devilcars
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Zdjęcia: 52
Prawo jazdy: 06 02 1980
Auto: KTM X-BOW
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny