Poszukiwany dobry serwis Fiata w Warszawie

Poszukiwany dobry serwis Fiata w Warszawie

24 Lis 2014, 14:54

Cześć,

jestem właśnie tuż przed kupnem fiata Bravo 2.0 Multijet 165KM z 2011 roku.
Po kupnie oczywiście będę chciał go oddać do przeglądu, powymieniać filrty, oleje itp. Krótko mówiąc standard po kupnie używanego auta. Oczywiście sprawa dotyczy też serwisów auta w przyszłości.

Czy jesteście mi w stanie polecić dobry serwis w Warszawie za rozsądną cenę, który dobrze robi Fiatom? :)

Do tej pory samochód był serwisowany tylko w ASO, ale nie wiem jak cenowo wypadają ASO na tle nieautoryzowanych serwisów i czy w ogóle warto w ASO serwisować.

Najlepiej by było gdyby serwis był blisko Ursynowa lub Gocławia, ale zadowolę się również innymi lokalizacjami na terenie Warszawy :)

Pozdrawiam
Janek
niezbedny
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 07 1985
Auto: Nie mam

Re: Poszukiwany dobry serwis Fiata w Warszawie

16 Maj 2016, 20:31

Cześć Janek.
No niestety ja nie mam nikogo dobrego w twojej lokalizacji, ale po raz kolejny chce polecić bardzo dobry warsztat samochodowy w Markach.

telefon do nich 797 665 768

ja do nich cały czas ze swoją insginia odwiedzam.
Anna8Insignia
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 11 2012
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Opel Insignia
Silnik: 1.9 130KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

20 Maj 2016, 09:22

Doświadczenie w naprawach powypadkowych różnych marek aut mają w warsztacie Auto Młynarski. Rozliczają się bezgotówkowo z firmami ubezpieczeniowymi. Tutaj mogą to być ubezpieczalnie krajowe, ale też zagraniczne.
tyga33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 03 1993
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Audi A4 B7

11 Paź 2016, 14:40

To akurat w Krakowie, ale pewniak - InterAuto
Gdyby ktoś faktycznie potrzebował, to warto się kontaktować - o dziwo pomoc bez stawek z kosmosu.
kierowiec
Początkujący

Miejscowość: czewa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zegarek Nissan Nismo Watch Zegarek Nissan Nismo Watch
    Nissan przedstawia pierwszy zegarek typu smartwatch, umożliwiający nawiązanie połączenia pomiędzy samochodem i kierowcą. Nissan zostanie pierwszym producentem samochodów, który opracował zegarek smartwatch stworzony ...
    Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

•  
    • Jeep Renegade, 2
      Salon Hyundai
      Rage-Race 2009
      Małysz zdobywcą Rajdowego Pucharu Polski Cross Country 2012