Poszukuję samochodu do ok 15 000pln

02 Lut 2010, 02:15

Witam serdecznie! jestem nowym użytkownikiem forum i przepraszam z góry jeżeli coś zrobiłem złe :oops: Mianowicie mam taki problem poszukuje auta o nawet dużej mocy tak ze 120KM. Fajnym wyglądzie i przede wszystkim fajnym wnętrzu tzn, dobre fotele, elektryka. Myślę np. o Audi a3 1.8T
VW polo 1.6 16V GTI :twisted:
ale czy do tej ceny znajdę jakiś w miarę sprawny?
może też stare Corrado G60, ale w polsce pewnie wszystkie zajechane :?:
pomocy możecie mi udzielić na gg 11139887 jak i na forum :cool:
pozdrawiam i serdecznie dziękuję z góry :mrgreen:
" Moc jest Bogiem- Prędkość nałogiem"
mateo189
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Słupsk

02 Lut 2010, 09:38

Za tą cenę znajdziesz ładne E36, nawet mam takie godne polecenia (w stanie niemal wzorowym) z silnikiem 1.8is 140km.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

02 Lut 2010, 10:20

a co powiesz np. na:

[link do oferty na Allegro wygasł]
neovo
neovo
Nowicjusz
 
Posty: 44
Miejscowość: lublin

02 Lut 2010, 11:27

corrado mozesz znalezc ale od pasjonatow, ktorzy maja auta wychuchane itp.. ale takie auto jak kuipisz za wieksza wartosc niz rynkowa (czyli kolo 13- 15 k ) to masz auto kompletne na dlugie lata ;) a i przy tym niemal juz kultowe
komandor
Początkujący
 
Posty: 93
Miejscowość: Bydgoszcz
Prawo jazdy: 28 12 2005

02 Lut 2010, 15:17

BMW E36 jest ładnym samochodem, lecz niestety nie mój gust. VW naprawdę świetne auto ,ale czy kupię je do 15 tysięcy?? :?: a co do Corrado to myślisz, że w polsce jest jakieś nie skatowane?? Napisałeś, że od pasjonatów. Mam kuzyna, który kocha te samochody, ale nie za bardzo o nie dba. Cały czas je katuje więc chyba bał bym się kupić corrka :cry:
" Moc jest Bogiem- Prędkość nałogiem"
mateo189
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Słupsk

02 Lut 2010, 16:11

Napewno w tej kwocie znajdziesz ciekawą audiczke,bo wybor na rynku jest ogromny.Zcałym szacunkiem do polowki ale z a3 wymieka.p
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska

02 Lut 2010, 17:21

Audi a3 1,8T czy VW IV 1,8T, które lepiej sie prowadzi i jak z naprawami? :?: :?:
" Moc jest Bogiem- Prędkość nałogiem"
mateo189
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Słupsk

02 Lut 2010, 19:00

mateo189 napisał(a):Audi a3 1,8T czy VW IV 1,8T, które lepiej sie prowadzi i jak z naprawami? :?: :?:




Jeżeli chodzi Golf IV to naprawdę świetny samochód. Mam taki od nowości (2003) silnik 1.9 130 km.Jest naprawdę nie zawodny pomimo tego że jeździ po polskich drogach. Ma zrobione 210 tyś. (orginalne w końcu mam go od nowości) i jedyna rzecz która musiała być wymieniona to sprężarka powietrza do climatronika. Reszta to rzeczy które wymieniałem ze względu na przebieg.


Kiedy kupowałem IV byłem w salonie audi oglądnąć A3(też mialem taki problem jak ty nie mogłem się zdecydować). A3 było fajne ale nie wywarło na mnie takie wielkiego wrażenia,
aby zapłacić za nie 15 tys więcej niż za Golfa. Takie wtedy były różnice.



Audi dla mnie to trochę bardziej ładniej ubrane VW. Servisowanie jest znaczne droższe przy A3 niż przy golfie (mówie o ASO).


Tak naprawdę radze Ci abyś nie kupował żadnego z tych aut. Golf i A3 to nie to samo co kiedyś. Teraz dresy worzą się IV i A3 tjunigóją je i opinia o Golfach jest jaka jest.



Na twoim miejscu kupił bym A2 :


[link do oferty na Allegro wygasł]
Bart258
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: okolice Krakowa

02 Lut 2010, 19:16

Znalazłem ładne Audi z dość atrakcyjną ofertą, kilka Ci podam :) Myśle że są godne uwagi.

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]
Burning
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 234
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: Nie mam

02 Lut 2010, 19:40

Tak naprawdę radze Ci abyś nie kupował żadnego z tych aut. Golf i A3 to nie to samo co kiedyś. Teraz dresy worzą się IV i A3 tjunigóją je i opinia o Golfach jest jaka jest.



Na twoim miejscu kupił bym A2


Ale mnie interesuje auto seryjne nie po jakimś wiejskim tuningu :mrgreen:
A2 odpada za mały. Jednak chyba wezmę pod uwagę VW IV i audi a3 .
" Moc jest Bogiem- Prędkość nałogiem"
mateo189
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Słupsk

03 Lut 2010, 23:41

Widzę, że starasz się znaleźć samochód dobry i jednocześnie oryginalny. Niestety jak chce się coś nietuzinkowego i oryginalnego, zeby wyróżniać się z tłumu to eksploatacja tego jest droższa od powiedzmy przeciętnego VW. Co do VW to neovo podał Ci fajnego Golfa. To nie jest wiejski tuning, a jest oryginalniejszy od przeciętnego.
Bart258, jak plastiki w tym Golfie? Czytałem i sam zaobserwowałem, że łatwo ulegają zarysowaniu i nie są za bardzo trwałe.
Klakier
Początkujący
 
Posty: 237
Miejscowość: Płock

04 Lut 2010, 23:25

To oczywiste, że jest droższa, ale jestem na to gotowy, bo i tak często nie bd go używał max 3 razy w tygodniu ta IV naprawdę śliczna. To napisz jak z tymi plastikami? Ja i tak chyba wezmę a3 1,8T
" Moc jest Bogiem- Prędkość nałogiem"
mateo189
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Słupsk

05 Lut 2010, 00:17

Moim zdaniem, masz zbyt mało pieniędzy na a3 oraz golfa IV z silnikami turbo....chyba że chcesz kupić zajechanego szrota bądź klejonke :roll: W jaki czarodziejski sposób handlarze sprzedają te auta w super stanie za np 13 tyś, jak ich ceny zaczynają się od niecałych 4 tyś euro? Pomyślał ktokolwiek nad tym? Zwróć uwagę że bardzo duży procent to auta świeżo sprowadzone
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: Z Polski

05 Lut 2010, 02:35

mateo189 napisał(a):Audi a3 1,8T czy VW IV 1,8T, które lepiej sie prowadzi i jak z naprawami? :?: :?:


tak samo

jedyne czym się różnią się to tylko wyglądem oraz ceną, bierz to które bardziej ci podejdzie
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

05 Lut 2010, 02:35

No ale ten Golfik powiedziałbyś, że zajechany? Widać, że zadbany. Sam lakier prezentuje się bardzo dobrze. Sportowe fotele są wstawione. Felgi 18" chyba. Takie rzeczy nie są tanie i raczej nie wrzuca się ich do auta po to żeby zakatować silnik. Chociaż różne są scenariusze i jak najbardziej się zgadzam, że nie ma okazji. Jak fura jest dobra to musi swoje kosztować, ale warto by zobaczyć tego Golfa jak kolega ma niedaleko i by chciał...
Klakier
Początkujący
 
Posty: 237
Miejscowość: Płock