Potrzebuję opinii

21 Kwi 2010, 12:22

Witam.

Od jakiegos czasu rozglądam sie za małym, ekonomicznym autkiem z gazem do 3tys zł.
Jako że uparłem sie na Polo 86c2f ktorego nie sposób znaleźć z gazem i odpowiednim silnikiem zacząłem się rozglądać gdzie indziej.

Znalazłem takie coś:

[link do oferty na Allegro wygasł]

Mogłby ktoś coś o nim powiedzieć, warto?

Pozdrawiam,
Przemek
przemko90
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Gliwice

21 Kwi 2010, 14:34

Bity przód że aż miło,na fotkach to sie rzuca w oczy a nie chce myśleć co bedzie faktycznie w realu.A może tak Peugeot 106??Tutaj masz moim zdaniem oferte wartą zainteresowania,do wymiany sprzęglo a gaz przecież można samemu założyć.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Kwi 2010, 15:42

Jakbym sam chcial zakladac gaz to bym juz jezdzil Polówką.
przemko90
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Gliwice

21 Kwi 2010, 15:49

No ale pomyśl nie lepiej samemu założyć gaz??Przynajmniej wiesz na czym stoisz.

EDIT:
troche ogłoszeń oglądalem i znalazłem takie,może akurat któreś Cie zainteresuje:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Kwi 2010, 19:38

barol91 napisał(a):Bity przód że aż miło,na fotkach to sie rzuca w oczy
Uzasadnij, co się rzuca w oczy :?: :idea:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

21 Kwi 2010, 19:47

Nie ma problemu,lewa lampa jest normalnie a prawa jakby sie zapadła.Dwa kierunkowskaz z lewej oklapnięty a z prawej jest dobrze i prawdopodbnie maska ma inny odcień.

EDIT:
czytałem dokładnie opis i mam nawet potwierdzenie:
"W tym też roku latem była nim delikatna stłuczka. Ale wszystkie elementy zakupiłem praktycznie w kolorze ( maska + zderzak). Posiadam zdjęcia po stłuczce dla wiarygodności ( sentyment do 1 auta). Chłodnica została wymieniona na nową, lampa przednia i kierunek. Silnik był nie dotknięty. Stłuczka miała miejsce podczas ruszania w rzędzie aut czekających na otwarcie szlabanu i przy prędkości rzędu 5 - 10km/h - zagapiłem się a wpuścili kogoś z poprzecznej uliczki. Tylko zdążyłem ruszyć a że w polonezie był hak to wyrwał mi zderzak i tak Swift czekał na naprawę a ja zakupiłem kolejne auto - już pod siebie a tym po naprawie dalej jeździ moja Żona"

prosze bardzo.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wolniej! - nie zawsze znaczy bezpieczniej
    Nadmierna prędkość należy do najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Czy jednak oznacza to, że im wolniej jedzie kierowca, tym lepiej? W wielu sytuacjach taka zasada się nie sprawdzi. Znaki określające ograniczenie ...

21 Kwi 2010, 19:52

Jeśli już tak, to mogła byc drobna stłuczka która wcale nie dyskwalifikuje auta. Pozatym cóż tu wymagać idealnych szpar w 17 letnim aucie i to na dodatek o dość mizernej jakosci konstrukcji nadwozia :idea:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

21 Kwi 2010, 20:21

Przecież to nie dyskwalifikuje auta,forum jest od tego żeby sie wypowiedzieć co ktoś zauważył i wogóle,decyzja tak czy tak będzie należała do kupującego.Znajoma kupiła jakiś czas temu Swifta,96rok,za 2000zł,był troche poobijany ale z nim zrobiła i teraz wszystko wygląda wporządku.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012