Problem z aplikacją Music Center

Problem z aplikacją Music Center

09 Gru 2018, 23:36

Witam, zakupiłem radio samochodowe sony dsx-a410bt. Próbowałem się połączyć z aplikacja music center lecz tylko raz mi sie udało. Nie moze aplikacja połaczyc sie z radiem. Mieliście podobny problem ? Posiadam telefon lg v30 andorid 8.0
czoter
Obserwowany

Re: Problem z aplikacją Music Center

07 Cze 2019, 10:15

W tym radiu masz Dual Bluetooth musisz spróbować usunąć urządzenia z pamięci odbiornika czyli zrobić mu reset i spróbować połączyć się ponownie. Skoro raz się udało to znaczy że coś musi blokować połączenie ale jest ono do zrealizowania pomiędzy tymi urządzeniami. Czasem urządzenia pamiętają ostatnie urządzeni i nie pozwolą się podłączyć kolejnemu jak przy zakończeniu poprzedniej transmisji po prostu zerwiesz łączność, a nie zakończysz połączenia w ustawieniach.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 64
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej
    Nie jest tajemnicą, że Toyota intensywnie pracuje nad technologią jazdy autonomicznej. Japoński koncern jest bardzo blisko wprowadzenia nowego układu zautomatyzowanej jazdy do aut produkcyjnych. Mowa o systemie Teammate, ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...

•