Problem z brakiem mocy vitara 96. 2.0 l automat

19 Sie 2013, 19:26

Witam wszystkich od kilku dni mam problem z mocę mojej Suzi , auto prawie nie mam mocy !! naciskam pedał gazu do podłogi a od strasznie muli !!! jest lekkie podbicie mocy po przekroczeniu 3 tyś obrotów dodam ze auto tak samo się zachowuje na bęzynie jak i na LPG i jeszcze jeden element to skrzynia automatyczna . Prosze o pomoc !
grajo
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: suzuki vitara
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1996

22 Sie 2013, 11:32

Zacznij od sprawdzenia filtrów, a tu dlatego: http://www.autoparto.pl/aktualnosci-lista/art,14,kiedy-wymieniac-filtry-samochodowe.html
gracz24ha
Początkujący
 
Posty: 223
Auto: Peugeot

22 Sie 2013, 14:09

Dzieki :) a możesz mi powiedziec co to jest zawór egr ? bo na innym forum czytałem ze może to byc przyczyna ;?
grajo
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: suzuki vitara
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1996

22 Sie 2013, 14:15

gracz24ha
Początkujący
 
Posty: 223
Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy
    Wielu sprzedawców akumulatorów po dziś dzień spotyka się z zapytaniami ze strony klientów czym tak naprawdę jest akumulator bezobsługowy oraz czy akumulator zamontowany w ich samochodzie jest bezobsługowy? ...
    Toyota Land Cruiser 300 – silnik V6 i napęd hybrydowy
    Nowa Toyota Land Cruiser 300 zostanie najprawdopodobniej pokazana w sierpniu. Legendarna terenówka na ramie ma według doniesień japońskiego magazynu Best Car Web otrzymać platformę TNGA i napęd hybrydowy z silnikiem ...