Problem z instalacją Landi

Problem z instalacją Landi

18 Lis 2007, 13:30

Chcę własnoręcznie ustawić mapę paliwową w instalacji Landi IGS (LIS) przy pomocy programu. Mam odpowiedni, ale jednak potrzebny jest do niego klucz sprzętowy, którego nie posiadam, tak więc program nie zadziała. Słyszałem, że istnieje możliwość ominięcia klucza, ale nie wiem jak to zrobić. Czy ktoś nie wie, w jaki sposób mogę to zrobić? Czy istnieje jakiś program, który mi pomoże? I skąd można pobrać gotowe mapy paliwowe???

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Oposing
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI najbardziej wydajny turbo diesel Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI najbardziej wydajny turbo diesel
    CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra to całkowicie nowy i najbardziej ekologiczny silnik w historii firmy, który zadebiutuje w Genewie w modelu Zafira Tourer. Zastosowanie technologii "BlueInjection" SCR (selektywna ...
    [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9 [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV lub crossover segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Mitsubishi ASX 1,8 DiD - 116KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light