Problem z klimatyzacją Altea Xl

Problem z klimatyzacją Altea Xl

27 Lip 2019, 22:09

Mam problem z klimatyzacją w Seat Altea XL 2008 2.0 TDI. Klimatyzacja nie działała od dłuższego czasu. Wymieniłem chłodnicę, kompresor nabiłem i działa. Ale nadal mam problem z klimatronikiem. Chłodzi tylko na LO, jak ustawię od 16+ to grzeje na maxa. Podłączyłem kompa - nie pokazuje żadnych błędow jedyne co zauważyłem to interior temperature -31C. moje pytanie gdzie jest ten czujnik temperatury? Czy jest zintegrowany z panelem sterowania klimatyzacji? Z góry dziękuję za pomoc.
Mirek100
Nowicjusz

Miejscowość: Śląskie
Prawo jazdy od: 0- 0-1986
Auto: Altea XL
Silnik: 2.0 TDI 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Re: Problem z klimatyzacją Altea Xl

31 Lip 2019, 23:05

Panel sterowania był zalany kawą wymiana na używany z allegro rozwiązał problem. Pozdrawiam
    Mirek100
    Nowicjusz

Miejscowość: Śląskie
    Prawo jazdy od: 0- 0-1986
    Auto: Altea XL
    Silnik: 2.0 TDI 140KM
    Paliwo: Diesel
    Typ: MPV
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Paliwo można produkować nawet z wody morskiej Paliwo można produkować nawet z wody morskiej
    Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda opracowali nowatorską metodę produkcji wodoru z wody morskiej z użyciem energii elektrycznej. Rozpowszechnione dziś elektrolizery wymagają stosowania czystej wody, gdyż woda morska powoduje ...
    BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance
    Przyjazny dla środowiska, zrównoważony ekologicznie, nowatorski – oto atrybuty, jakimi musi wyróżniać się zwycięzca w tej kategorii. Najlepsze pod tym względem okazało się BMW 520d EfficientDynamics Edition ...

•  
    • Warto przeczytać