Problem z kontrolką spalania/godziny toyota yaris

problem z kontrolką spalania/godziny toyota yaris

08 Paź 2014, 11:39

Witam,
Jestem posiadaczem toyoty yaris, rok 2006, silnik 1,4 diesel. Od dwóch dni wyświetlacz z godziną/temp/spalaniem zaczął świecić się na pomarańczowo i przebijają pomarańczowe paski, a dane zaczynają być słabo widoczne. Jaka może być przyczyna takiego stanu?
Pozdrawiam
Ryszard
RyszardB
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 03 1970
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: toyota
Silnik: 1,4
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: problem z kontrolką spalania/godziny toyota yaris

09 Paź 2014, 12:56

Myślę, że uszkodzeniu uległ sam wyświetlacz. Warto jednak jeszcze sprawdzić wszystkie połączenia wyświetlacza. Przypuszczam, że bez wizyty u specjalisty się nie obędzie, jeśli nie masz pojęcia o elektryce.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...
    Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected
    Najnowsza wersja aplikacji MINI Connected wyposażona jest w nową funkcję, niespotykaną na świecie – podczas przyspieszania, przełączania biegów, kierowania i hamowania naliczana jest odpowiednia punktacja dla ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda