Problem z rejestracją samochodu z Włoch !! Proszę o pomoc!

Problem z rejestracją samochodu z Włoch !! Proszę o pomoc!

19 Mar 2010, 10:16

Witam. Kupiłem samochód Volvo v40 97r. od handlarza, który posiadał wszystkie opłaty, oprócz recyklingu. W wydziale komunikacji okazało się że brakuje aktu własności(certificato di proprieta). Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Jest jakieś wyjscie? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
adekbp
Nowicjusz

Miejscowość: Biała Podlaska

Re: Problem z rejestracją samochodu z Włoch !! Proszę o pomo

19 Mar 2010, 10:21

Nie ma wyjsci bo ten caly handlarz ci zwyczajnie tego albo nie dal albo sciemnił ze czegos takiego nie ma. Mozesz jechac do Wloch po wtórnik tego dokumentu :)
kropka1
Początkujący

20 Mar 2010, 18:01

nie wiem po co wprowadzasz ludzi w błąd, wszystko da sie zalatwić i bez tego dokumentu. Pozdrawiam.
adekbp
Nowicjusz

Miejscowość: Biała Podlaska

22 Maj 2010, 22:00

Witam mozesz mi powiedziec jak to załatwiłes mam podobny problem.
Z góry dziękuje za odpowiedz daj jakies namiay.

pozdrawiam
Bodix
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SEAT - prezentacja nowego logo marki SEAT - prezentacja nowego logo marki
    SEAT zaprezentował światu nowe logo. Metamorfoza swoją kulminację miała na Salonie Samochodowym w Paryżu i prezentuje nową tożsamość oraz projekt marki. Łączy premierę nowego logo ze światowym debiutem nowego Leona. Model ...
    [D] Magentis 2,0 CRDi / Vectra C 1,9 CDTi / 407 2,0 HDi / 75 2,0 CDTi [D] Magentis 2,0 CRDi / Vectra C 1,9 CDTi / 407 2,0 HDi / 75 2,0 CDTi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Kia Magentis 2,0 CRDi - 140KM - Opel Vectra ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      GTP Light