Problem z wyłączaniem podświelaniem deski rozdzielczej.

Problem z wyłączaniem podświelaniem deski rozdzielczej.

11 Lis 2012, 14:40

Witam.
Mam pytanie- chcę kupić auto z tym że ma mały mankament: wyłącza się podświetlanie deski w momencie gdy włączy się światła, czy to normalne(auto to toyota corolla 2002 rok, E12)?Właściciel twierdzi że to przełączanie deski na tryb nocny, żeby nie raziła podczas jazdy w nocy, lecz ja się boję że to jest po prostu problem z elektryką.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
egon446
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 12 1989
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Nie mam

Re: Problem z wyłączaniem podświelaniem deski rozdzielczej.

11 Lis 2012, 16:54

Podświetlenie deski powinno lekko przygasnąć po włączeniu świateł. Ale nie gasnąć całkowicie, bo te żarówki nie są tam dla dekoracji, tylko żeby w nocy widzieć co się włącza.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

11 Lis 2012, 19:50

No właśnie o to chodzi:/Hmm...a mogę jeszcze kogoś prosić o wypowiedź? Najlepiej kogoś kto jeździł\jeździ takim modelem corolli.
egon446
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 12 1989
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Nie mam

26 Cze 2013, 19:42

witam wydae mi sie ze masz przyciemnione na maksa podswietlenie deski i wyglada jak by nie dzialalo- ja tak mialem- pstryczkiem pod zegarami masz przebieg 2 liczniki biezace i 4 to wlasmnie regulacja -jak najedziesz to przekrec i podswietlisz
pawel2898
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 04 2000
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: toyota corolla
Silnik: 2,0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...
    Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Na światowej premierze modelu ADAM podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu zaprezentowane zostanie unikalne rozwiązanie, dostępne w wyposażeniu opcjonalnym nowego, niewielkiego samochodu Opla. Odwiedzający ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI