Problem ze światłami mijania - fiat bravo II

Problem ze światłami mijania - fiat bravo II

05 Paź 2014, 19:08

Witam wszystkich!

Mam problem ze światłami mijania (krótkimi) w samochodzie Fiat Bravo II.

Tydzień temu byłem na przeglądzie rejestracyjnym i facet ustawił mi prawe światło bo świeciło dużo za nisko.

Wszystko było elegancko, po tygodniu wracam w nocy i znowu jest tak jak było wcześniej..

Światło się skróciło i zdaję się, że świeci bardziej na prawo niż na drogę..

Co radzicie? Jaka może być przyczyna?

Pozdrawiam,
Karol
Ostatnio edytowany przez KarolWro, 05 Paź 2014, 19:27, edytowano w sumie 1 raz
KarolWro
Obserwowany

Auto: Fiat Bravo II

Re: Problem ze światłami mijania

05 Paź 2014, 19:25

Spróbuj podjechać pod np. ścianę i będziesz widział czy prawe światło świeci dużo niżej. Jeżeli tak jest to trzeba sprawdzić czy czasem nie masz połamanych zaczepów które nie trzymają tak jak powinny i wystarczą drgania które są generowane podczas jazdy do jego samoistnego przestawienia. Jeżeli opada w dół to sprawdź jeszcze mocowanie silniczka, jak masz elektryczną regulację poziomu świateł.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...
    [D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI [D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VIII 2,0 - 156KM - Mazda 6 II ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI