Problemy z Silnikiem Hyundai accent

Problemy z Silnikiem Hyundai accent

06 Kwi 2012, 07:40

Witam :) umieściłem ten post tutaj ale nie jestem tak naprawdę pewny czy ten mój problem jest związany z silnikiem :) Moje autko ostatnio jest strasznie słabe, na małych obrotach bardzo drży i trzęsie a największym problemem jest to ze bierze mi 2 razy więcej paliwa prawie, wczoraj za 50 zl zrobiłem 65 km na benzynie, przy silniku 1.3 . co to może być ??
mora89
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 10 2007
Auto: Hyundai accent

Re: Problemy z Silnikiem Hyundai accent

06 Kwi 2012, 11:01

Hmm na poczatek tradycyjnie wymiana świec, sprawdzenie stanu kabli... potem sonda lambda i przepływomierz,wymiana filtra powietrza itd
nitro
Zaawansowany

Miejscowość: znikąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...
    Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      GTP Light