Prośba o identyfikację tajemniczego wtyku

Prośba o identyfikację tajemniczego wtyku

24 Sty 2013, 17:16

Witam,
kupiłem samochód i odkryłem tajemniczy kabelek, który podłączony jest gdzieś za deską. Wydaje mi się, że mogło to być zasilanie nawigacji, ale pewności nie mam.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co to konkretnie za wtyk i czy stosując jakąś przejściówkę mogę podłączyć do niego np. telefon?

Z góry dziękuję :)
Praski
praski
Obserwowany

Auto: Honda FR-V
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna

Re: Prośba o identyfikację tajemniczego wtyku

25 Sty 2013, 16:16

Hmmm, by trzeba sie dowiedziec dokąd on zmierza - jeśli do wyswietlacza lub radia - to mozna sprobowac podłączyć mp3 lub tlf - zobaczymy co si e stanie.. Wtyk jest chyba standardowy 3,5 mm
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej... Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej...
    Nadmierna prędkość grozi nie tylko otrzymaniem mandatu. Warto wiedzieć, że zbyt szybka jazda daje kierowcy mniej czasu na reakcję, a także ogranicza jego pole widzenia. Statystycznie z powodu nadmiernej prędkości każdego ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI