Prośba o Opinię o Felgach Sport Wheels

Prośba o Opinię o Felgach Sport Wheels

03 Lut 2017, 21:36

Witam.
Potrzebuję opini o trwałości, wykonaniu, solidności...
Felgi XF099 TURBO firmy Sport Wheels.
Szukam felg o podobnym wzorze. Cena kusząca za te repliki, w porównaniu do oryginału np. brock b37..
Ale jak to się ma do codziennego użytkowania i trwałości- przy robieniu dużej ilości km rocznie?
Jest się nad czym zastanawiać czy lepiej odpuścić?
Będę wdzięczna za każdą opinię ;)
Angella
Obserwowany

Auto: Audi A3 8P SB

Re: Prośba o Opinię o Felgach Sport Wheels

05 Lut 2017, 14:14

Podam Ci taki przykład kiedyś w BMW na gwincie miałem 16 i zamieniłem się z gościem na podróbki kitajskiej produkcji R17 profil 45 w ciągu pół roku 4 razy prostowalem felgi. Od samych dziur w ulicy się gieły, zmieniłem profil na 50 a wraz to nic nie dalo.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji
    Gdyby zapytać fanów motoryzacji, który seryjny model był największym osiągnięciem Toyoty, wielu wskazałoby Suprę czwartej generacji, czyli model MK4. Podobnego zdania musiał być nabywca czarnej Supry z 1994 ...
    Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu
    Co to jest usługa "Historia Pojazdu" i kto może z niej skorzystać? "Historia Pojazdu" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu ...

•