Prośba o pomoc- badanie mgr!

prośba o pomoc- badanie mgr!

20 Mar 2011, 12:35

Witajcie!
Jestem studentką V roku PSYCHOLOGII. Przygotowuję pracę magisterską, w której postanowiłam zająć się psychologią transportu, a przede wszystkim psychologicznymi wyznacznikami łamania przepisów ruchu drogowego wśród kierowców.
W związku z tym, proszę osoby, które są kierowcami lub posiadają prawo jazdy o wypełnienie poniższej ankiety:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hq0n460avq

ANKIETA JEST ANONIMOWA, A JEJ WYPEŁNIENIE ZAJMUJE OK 15 MIN.

Z góry dziękuję za wypełnienie kwestionariusza. Każda Wasza odpowiedź będzie dla mnie i nauki bardzo cenna. :)

Aleksandra Sadowska
Tomka47
Nowicjusz

Miejscowość: Sopot

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...
    Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie
    Volkswagen XL1 ze zużyciem paliwa 0,9 l/100 km jest najoszczędniejszym seryjnym samochodem na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 km tylko na prąd, nie emitując w ogóle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Focus - oklejanie lusterek, zmiana koloru auta
      Kia Soul
      III edycja Rajdu "Pedałujesz-Pomagasz" w asyście SEAT-a
      Volvo V40 R-Design, wydech