Prośba o pomoc- badanie mgr!

prośba o pomoc- badanie mgr!

20 Mar 2011, 12:35

Witajcie!
Jestem studentką V roku PSYCHOLOGII. Przygotowuję pracę magisterską, w której postanowiłam zająć się psychologią transportu, a przede wszystkim psychologicznymi wyznacznikami łamania przepisów ruchu drogowego wśród kierowców.
W związku z tym, proszę osoby, które są kierowcami lub posiadają prawo jazdy o wypełnienie poniższej ankiety:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hq0n460avq

ANKIETA JEST ANONIMOWA, A JEJ WYPEŁNIENIE ZAJMUJE OK 15 MIN.

Z góry dziękuję za wypełnienie kwestionariusza. Każda Wasza odpowiedź będzie dla mnie i nauki bardzo cenna. :)

Aleksandra Sadowska
Tomka47
Nowicjusz

Miejscowość: Sopot

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 325 / BMW electric (1992-1997) - samochód elektryczny BMW 325 / BMW electric (1992-1997) - samochód elektryczny
    Począwszy od 1990 roku trzecia generacja BMW serii 3 stała się podstawą dla 25 samochodów eksperymentalnych, stosowanych podczas testów, oraz optymalizowania nowych podzespołów w celu stopniowego przeniesienia ...
    [D] Mondeo mk3 2,0 / Primera P12 1,9 / Vectra C 2,2 / Avensis II 2,0 [D] Mondeo mk3 2,0 / Primera P12 1,9 / Vectra C 2,2 / Avensis II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Mondeo mk3 2,0 TDCi - 115KM - Nissan ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Tańczące dziewczyny
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport