Prośba o sprawdzenie ogłoszenia.

Prośba o sprawdzenie ogłoszenia.

23 Mar 2019, 19:53

Witam, jestem zainteresowany sprawdzeniem tych aut i prosiłbym o rzucenie na nie okiem.

1: https://www.olx.pl/oferta/peugeot-207-C ... 3d633edcf3
zastanawia mnie tu spasowanie przedniego zderzaka, powinno ono takie być?
2: https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-2 ... e3553a8708
Flacko
Nowicjusz

Re: Prośba o sprawdzenie ogłoszenia.

23 Mar 2019, 20:09

Czy spasowanie zderzaka powinno takie być ?

Nie powinno takie być spasowanie zderzaka

I o czym to świadczy ?

Dla mnie o niczym, albo o tym:

Widziałeś jak ludzie jeżdżą? Podjeżdża taka pani takim samochodem do sklepu, parkuje i dopierd....la tak do krawężnika że zderzak przedni tylko jęczy :lol:
Po 5 sklepach taki zderzaczek ma zerwane zaczepy no i mąż to musi poprawić, więc bierze śrubokręt, wkręty, 4-pak i naprawia,
W rezultacie auto wygląda tak jak wygląda, czyli zderzak do korekty, być może do naprawy zaczepy.
Handlarz zapewne by to poprawił tak jak ma być a prywatny ma to daleko w 4 literach, chce się pozbyć i nic nie dokładać, niech się buja z tym nowy właściciel :lol:

Więc pytaj Pani Moniki co zrobiła z tym przednim zderzakiem :lol:

Jeszcze jest opcja że jechała szybko i wjechała w kota, wiesz teraz marzec więc kotów na drogach bardzo dużo :lol:
andrewb25
Zaawansowany

Miejscowość: małopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przyszłość motoryzacji - rozwiązania z których będziemy korzystać Przyszłość motoryzacji - rozwiązania z których będziemy korzystać
    Samochody bez kierownicy, z kołami-śmigłami czy modułowym nadwoziem - być może kiedyś tak będzie wyglądała motoryzacja. Zamiast wybierać się w daleką podróż w przyszłość, spójrzmy w tę mniej odległą i bardziej ...
    Sprinter 316 LGT zasilany benzyną i gazem LPG Sprinter 316 LGT zasilany benzyną i gazem LPG
    Sprinter 316 LGT (Liquefied Gas Technology), wyposażony w 4-cylindrowy silnik o zapłonie iskrowym o pojemności skokowej 1796 cm3, rozwijający moc 115 kW (156 KM) przy 5000 obr/min. Silnik mógł być zasilany benzyną ...

•