Proszę o pomoc w kupnie pierwszego auta!

Proszę o pomoc w kupnie pierwszego auta!

15 Lis 2008, 00:15

Witam!interesuje mnie kupno mojego pierwszego autka do 12000 tys.zł. i mam 3 modele na oku fiat barchetta,bmw serii 3 e36,volkswagen golf III .Auto musi być mocne i dobrze by było żeby także szybkie te 3 auta są idealne ale trzech aut na raz nie utrzymam i ozostaje mi jedno autko.Które wybrać pomóżcie bedę bardzo wdzieczny.(jeżdziłem volkwagenem golfem III i fiaem barchettą ale nie wiem jak się mają sprawy w bmw.)doradżcie który z tych trzech wybrac.
Arkadiusz
Nowicjusz

Re: Re: Pomocy!!!Proszę o pomoc w kupnie pierwszego auta!

15 Lis 2008, 00:41

Z tych 3 brałbym golfa VR6 jeśli ma być mocne. za ten chajs możesz też kupić civica v-tec 1.6 160km
NFSU9
Aktywny

Miejscowość: WWA
Auto: 350z
Silnik: 3.5v6 300km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...
    Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3 Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3
    Porównanie kabli wysokiego napięcia i problem z jednym z nich do silnika 3.3 montowanego głównie w samochodach Chrysler Grand Voyager. Jeden kabel WN od świec podczas zdejmowania ze świecy zszedł i na świecy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda