Przegląd przedsprzedażowy?

25 Cze 2020, 15:39

Witam Możecie polecić jakiś dobry serwis BMW w okolicy Łodzi który zrobi porządny przegląd przedsprzedażowy? Wiem, że jest ASO, ale ma średnie opinie - może warto podjechać gdzieś indziej? Wiem, że jest działa z opisami warsztatów, ale nie znalazłem tam nic ciekawego odnośnie BMW.
SahilPawar
Obserwowany
 
Posty: 2

25 Cze 2020, 16:31

Hm... a co chcesz zrobić przegląd samochodu przed sprzedaniem czy jak? Napisz dokładnie co chcesz zrobić. Chcesz uzyskać jakiś certyfikat stanu samochodu?
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 3136
Zdjęcia: 12

01 Lip 2020, 07:25

Hello, Can you recommend some good BMW service near Łódź that will do a good pre-sale review? I know there is an ASO, but it has average reviews - maybe it is worth going https://showbox.bio/ https://tutuapp.uno/ https://vidmate.cool/ somewhere else? I know it works with workshop descriptions, but I didn't find anything interesting about BMW there.
dziękuję mój problem został rozwiązany
SahilPawar
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi przetestuje koncepcję centrum szybkiego ładowania
    Audi kontynuuje swoją transformację w kierunku dostawcy zrównoważonej mobilności segmentu premium. Do roku 2025 marka planuje zintensyfikować swoje działania, oferując szeroką gamę ponad 20 modeli z napędem w pełni ...
    Powrót w korku
    Na powrót z wakacji lepiej wybierać czas, gdy natężenie ruchu jest jak najmniejsze. Niekiedy się to nie udaje i wtedy czeka nas stanie w korku. W takiej sytuacji kierowca powinien zachować spokój, stosować się ...

  •