Przeglad w ASO

Przeglad w ASO

23 Lut 2007, 10:07

Witam,

Mam nastepujace pytanie - byc moze bedziecie w stanie cos mi poradzic:

Oddalem auto do przegladu pogwarancyjnego, w Autoryzowanej Stacji Kontroli Pojazdow. Otrzymalem fakture w ktorej wyszczegolniony jest przeglad podstawowy pojazdu. Nieoczekiwanie, firma unika wystawienia jakiegokolwiek dokumentu potwieradzjacego wykonanie uslugi, tzn. protokolu z przegladu, z wyszczegolnieniem co bylo sprawdzane i co jest uszkodzone. Czy w tej sytuacji, bez zawarcia wczesniej umowy z serwisem i bez zapoznania sie z regulaminem przegladow, o ile w ogole cos takiego istnieje, moge domagac sie wystawinia przez nich dokumentu? Kto moze udzielic mi bardziej szczegolowych informacji? Z gory dziekuje za odpowiedz,

Pozdrawiam!
petal
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada
    Gdy na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd ...
    Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna
    Mazda5 to model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów. Dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu ...

•  
    • Maluch 126p - tuning, dziewczyny, Skaryszew 2012
      Hyundai Santa Fe, Arctic Trucks, 4
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, deska rozdzielcza