Przeglad w ASO

Przeglad w ASO

23 Lut 2007, 10:07

Witam,

Mam nastepujace pytanie - byc moze bedziecie w stanie cos mi poradzic:

Oddalem auto do przegladu pogwarancyjnego, w Autoryzowanej Stacji Kontroli Pojazdow. Otrzymalem fakture w ktorej wyszczegolniony jest przeglad podstawowy pojazdu. Nieoczekiwanie, firma unika wystawienia jakiegokolwiek dokumentu potwieradzjacego wykonanie uslugi, tzn. protokolu z przegladu, z wyszczegolnieniem co bylo sprawdzane i co jest uszkodzone. Czy w tej sytuacji, bez zawarcia wczesniej umowy z serwisem i bez zapoznania sie z regulaminem przegladow, o ile w ogole cos takiego istnieje, moge domagac sie wystawinia przez nich dokumentu? Kto moze udzielic mi bardziej szczegolowych informacji? Z gory dziekuje za odpowiedz,

Pozdrawiam!
petal
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody Toyoty otrzymają karty SIM Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...
    BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne
    Projekt kabiny BMW i3 Concept Coupe pokazuje jak zmienia się plan kokpitu w procesie przygotowania do produkcji masowej i jak powstaje oryginalny klimat wnętrza sportowego, trzydrzwiowego pojazdu koncepcyjnego. Konstrukcja ...

•  
    • Nissan Cube III, tył
      Polerowanie zderzaka
      20171104 142335
      Alufelgi, Ford Mustang Fastback, 1966 rok