Przeglad w ASO

Przeglad w ASO

23 Lut 2007, 09:07

Witam,

Mam nastepujace pytanie - byc moze bedziecie w stanie cos mi poradzic:

Oddalem auto do przegladu pogwarancyjnego, w Autoryzowanej Stacji Kontroli Pojazdow. Otrzymalem fakture w ktorej wyszczegolniony jest przeglad podstawowy pojazdu. Nieoczekiwanie, firma unika wystawienia jakiegokolwiek dokumentu potwieradzjacego wykonanie uslugi, tzn. protokolu z przegladu, z wyszczegolnieniem co bylo sprawdzane i co jest uszkodzone. Czy w tej sytuacji, bez zawarcia wczesniej umowy z serwisem i bez zapoznania sie z regulaminem przegladow, o ile w ogole cos takiego istnieje, moge domagac sie wystawinia przez nich dokumentu? Kto moze udzielic mi bardziej szczegolowych informacji? Z gory dziekuje za odpowiedz,

Pozdrawiam!
petal
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie
    Niskie, szerokie i z dużym rozstawem osi – oto proporcje klasycznego Gran Turismo. Wpisuje się w nie również Audi e-tron GT concept. Ma 4,96 m. długości, 1,96 m. szerokości i 1,38 m. wysokości. Lekka karoseria ...
    Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...

•