Przeglad w ASO

Przeglad w ASO

23 Lut 2007, 10:07

Witam,

Mam nastepujace pytanie - byc moze bedziecie w stanie cos mi poradzic:

Oddalem auto do przegladu pogwarancyjnego, w Autoryzowanej Stacji Kontroli Pojazdow. Otrzymalem fakture w ktorej wyszczegolniony jest przeglad podstawowy pojazdu. Nieoczekiwanie, firma unika wystawienia jakiegokolwiek dokumentu potwieradzjacego wykonanie uslugi, tzn. protokolu z przegladu, z wyszczegolnieniem co bylo sprawdzane i co jest uszkodzone. Czy w tej sytuacji, bez zawarcia wczesniej umowy z serwisem i bez zapoznania sie z regulaminem przegladow, o ile w ogole cos takiego istnieje, moge domagac sie wystawinia przez nich dokumentu? Kto moze udzielic mi bardziej szczegolowych informacji? Z gory dziekuje za odpowiedz,

Pozdrawiam!
petal
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu
    Targi motoryzacyjne w Poznaniu "Motor Show" to największe targi tego tupu w Polsce które odbywają się zawsze wczesną wiosną. W tym roku mogliśmy oglądać sporą ilość premierowych modeli samochodów. W nowych autach ...
    System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Golf GTD - wyścigi uliczne Olsztyn
      Peugeot 508 (2018)
      VW Polo R WRC, Rajd Monte Carlo 2013
      Zmiana Koloru VW Touran