Przegrzany silnik ? po remoncie strata mocy?

Przegrzany silnik ? po remoncie strata mocy?

03 Lut 2011, 19:17

Witam

Mam pytanie. Gdy przegrzałem silnik 3 miesiące temu, to czy silnik stracił trochę na mocy po jego naprawie? (uszczelka i coś tam jeszcze...) Wydaje mi się właśnie, że silnik po tym czasie stracił dużo na mocy, nie jest taki zrywny na wolnych obrotach jak na początku...
jarekciszewski
Początkujący

Miejscowość: Polanica Zdrój

Re: Przegrzany silnik ? po remoncie strata mocy?

03 Lut 2011, 21:44

A co dokladnie wymienione? uszczelniacze i zawory sprawdzone?ostra jazda czy brak plynu? moze pierscienie i panewki? chodzi rowno czy zrywa lub szarpie silnikiem? moze sprzeglo tez przygrzales? podaj wiecej szczegolow (objawow)
marko19845
Nowicjusz

Miejscowość: Chełmek
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi
    Dziennikarze Automotive News dotarli do oficjalnych informacji, potwierdzających zamiar wejścia technologicznego giganta z Kalifornii w branżę motoryzacyjną. Wynika z nich, że platformą dla prób prowadzonych przez ...
    Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne
    Lusterko fotochromatyczne sterowane elektronicznie nazywamy też elektrochromatycznym. Takie lusterko przyciemnia się dzięki czujnikowi który sprawdza natężenie światła docierającego do powierzchni odbicia lusterka. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył