Przejście graniczne Olszyna (omijanie betonów)

przejście graniczne Olszyna (omijanie betonów)

16 Maj 2012, 20:08

Witam już jakiś czas jeżdżę z przez przejście graniczne Olszyna i mam już dosyć tej trasy... Dla niewtajemniczonych filmik:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

i tak przez bodajże 63km... Zastanawiam się czy ominięcie tej trasy jest realne i ma jakiś sens. W google maps wyznaczyłem bezpośrednią trasę z Olszyny do początku a4:

Image

i zmodyfikowałem ją w taki sposób:

Image

uważacie, że ma to jakiś sens? Nigdy tamtędy nie jechałem i nie wiem jak tam droga wygląda, czy nie okaże się jeszcze gorsza... może się wypowiedzieć ktoś kto tam mieszka albo jeździ tą trasą?
spandau
Początkujący

Miejscowość: Berlin
Prawo jazdy od: 14 09 2007
Auto: BMW e46
Silnik: 330Ci
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: przejście graniczne Olszyna (omijanie betonów)

17 Maj 2012, 22:28

Też mnie denerwuje ta niby autostrada A18. Zrobili jeden pas a na drugi zbrakło pieniędzy i go robią kilka lat. Tą nową trasą możesz spokojnie jechać krajowa 12 z obwodnicami miast nie powinno być problemów. Najlepiej bym ci radził pojechać A4 przez przejście Zgorzelec, ale jeśli ci nie odpowiada to jedz tamtą traską.
PiotrMSC
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: przejście graniczne Olszyna (omijanie betonów)

18 Maj 2012, 00:11

Przez Zgorzelec też kiedyś jeździłem ale to nie z Berlina. Z Berlina to trochę za daleko, nie chce jechać 2 godz dłużej. Dzięki za odpowiedź.
spandau
Początkujący

Miejscowość: Berlin
Prawo jazdy od: 14 09 2007
Auto: BMW e46
Silnik: 330Ci
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Golfa GTI Światowa premiera Golfa GTI
    W halach targowych nad Jeziorem Genewskim Volkswagen prezentuje – obok Golfa GTD – także seryjną wersję nowego Golfa GTI. W nadwoziu na bazie Golfa VII można zauważyć liczne elementy stylistyczne typowe dla GTI, ...
    Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...

•  
    • Trike drift, 2
      EMS Brussels
      Motor Show
      Harley-Davidson WLA 23KM, 1942 rok, motocykl