Przerejestrowanie samochodu

Przerejestrowanie samochodu

28 Kwi 2019, 17:03

Witam, mam do was pytanie. Moge kupic od znajomego auto tylko problem jest w tym ze on go nie przerejestrował, a kupil go rok temu. Czy jak teraz go od niego odkupie i pojde z umowa do urzedu go zarejestrowac na mnie to bedzie jakis problem? Wtedy wystarczy moja umowa czy jego umowe z poprzednim wlascicielem tez musze miec? Jak to wyglada w tej sytuacji?
JimUSA
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 03 2016
Auto: Nie mam

Re: Przerejestrowanie samochodu

28 Kwi 2019, 17:30

Przy rejestracji musisz mieć ciągłość umów czyli umowę poprzedniego właściciela z obecnym .
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

Re: Przerejestrowanie samochodu

28 Kwi 2019, 17:42

Dzieki, czyli zadnej kary nie bede ja ani on ponosil? Wystarczy tylko komplet umow czyli jego z poprzednim i jego ze mna tak?
JimUSA
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 03 2016
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast
    Współczesne miasta podlegają nieustannym zmianom, a projektanci miejskiej infrastruktury muszą za nimi nadążać. Mieszkańcy oczekują tworzenia przyjaznych miejsc sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu, a równie ...
    Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Na światowej premierze modelu ADAM podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu zaprezentowane zostanie unikalne rozwiązanie, dostępne w wyposażeniu opcjonalnym nowego, niewielkiego samochodu Opla. Odwiedzający ...

•