Umowa kupna na dwie osoby, zarejestrowanie takiego pojazdu?

Umowa kupna na dwie osoby, zarejestrowanie takiego pojazdu?

28 Kwi 2019, 11:03

Witam. Kupiłem nowy samochód w salonie, aby skorzystać z rabatu lojalnościowego trzeba było współ kupującego który posiada samochód tej samej marki (rabat lojalnościowy). Akurat mój ojciec spełniał warunki by taki rabat uzyskać. W umowie jest on zapisany jako pierwszy ja jako drugi kupujący. Pytanie: Czy rejestrując pojazd mogę zmienić kolejność tzn. siebie wpisać jako pierwszego.
zorro1211
Obserwowany

Re: Umowa kupna na dwie osoby, zarejestrowanie takiego pojazdu?

28 Kwi 2019, 11:18

Tak tylko we wniosku o rejestracje musisz wpisać siebie jako pierwszego
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok
    W jaki sposób w samochodzie typu minivan szybko uzyskać płaską podłogę? Przez lata odpowiedź brzmiała zwykle – wymontować tylne siedzenia. Toyota była prekursorem licznych i popularnych dziś rozwiązań typu „smart ...
    Zgłoszenie rejestracji i wyrejestrowania pojazdu to będzie obowiązek! Zgłoszenie rejestracji i wyrejestrowania pojazdu to będzie obowiązek!
    Szykują się spore zmiany dla kierowców w których głownie chodzi o obowiązek zgłaszania takich działań w nieprzekraczającym terminie 30 dni. Co ciekawe projekt zmian w Prawie o Ruchu Drogowym przygotowało Ministerstwo ...

•