Przeróbka fabrycznego radia

Przeróbka fabrycznego radia

06 Maj 2019, 23:15

Poszukuje osoby/firmy która jest w stanie zmodyfikować fabryczne radio, chodzi o zmianę końcówki mocy i wyciągnięcie złączy chinch. Chce rozbudować troszkę audio a nie chce zmieniać radia.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: Przeróbka fabrycznego radia

06 Maj 2019, 23:20

Chcesz podłączyć wzmacniacz rozbudowując w ten sposób system audio?
Z tego co wiem nie zawsze to taka prosta sprawa. Napisz może jakie to radyjko?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Przeróbka fabrycznego radia

06 Maj 2019, 23:30

ArteK napisał(a):Chcesz podłączyć wzmacniacz rozbudowując w ten sposób system audio?
dokładnie :ok: nic ciężkiego, żadnych skrzyń basowych czy innych tego typu rzeczy. Radio Jaguarowe ( na tą chwilę nie mam nazwy) https://i.ebayimg.com/images/g/cfAAAOSw ... s-l300.jpg

wiem że niektórzy są w stanie robić takie cuś
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo! Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo!
    Często można zaobserwować sytuacje, gdy kierowcy zamiast całkowicie zatrzymać pojazd - np. przed znakiem stop czy przy zielonej strzałce do skrętu w prawo – jedynie redukują prędkość. Grozi to kolizją, policja może ...
    Czy zawsze trzeba kupować nowy akumulator? Czy zawsze trzeba kupować nowy akumulator?
    Zimny, mroźny poranek. Twój samochód pokryty lodem po minusowej temperaturze w nocy. Wsiadasz, chcesz jak najszybciej go odpalić i rozgrzać. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce silnik jednak ani drgnie. Akumulator ...

•