Punto 97r srebne - jak pozbyć się białawych plam z karoseri

Punto 97r srebne - jak pozbyć się białawych plam z karoseri

29 Cze 2013, 18:08

Witam wszystkich.
Posiadam Fiata Punto z 1997 r , srebne , 3 drzwiowe.
Problem polega na tym że na klapie od bagażnika , dachu oraz bokach są dziwne plamy , białawe jak by wypalone , samochód kupiłem od kuzyna , on stwierdził że plamy zostały po deszczu czy stało pod drzewem i "kapało na niego" i domyć tego nie potrafił . Używałem tempa , cifu , proszku, nafty , benzyny .. i lipa . Zawsze jak czysciłem wydawało się że plamy znikają a tu nagle znowu się pojawiała po wysuszeniu karoseri . Plamy są wręcz irytujące bo wygląda jak by auto nie było umyte czy coś ..
zdjęcia :
Image [link wygasł]
Image[link wygasł]

Za ew błędy przepraszam ! i proszę o pomoc !
napewno
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 06 2012
Auto: Punto
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW xActivity 2003 BMW xActivity 2003
    BMW xActivity, ten koncepcyjny SAV demonstruje połączenie w konstrukcji jednego pojazdu sportowej dynamiki jezdnej oraz przyjemności z podróżowania z otwartym dachem. BMW xActivity, zaprojektowane jako "kabriolet o ...
    Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005