Punto 97r srebne - jak pozbyć się białawych plam z karoseri

Punto 97r srebne - jak pozbyć się białawych plam z karoseri

29 Cze 2013, 19:08

Witam wszystkich.
Posiadam Fiata Punto z 1997 r , srebne , 3 drzwiowe.
Problem polega na tym że na klapie od bagażnika , dachu oraz bokach są dziwne plamy , białawe jak by wypalone , samochód kupiłem od kuzyna , on stwierdził że plamy zostały po deszczu czy stało pod drzewem i "kapało na niego" i domyć tego nie potrafił . Używałem tempa , cifu , proszku, nafty , benzyny .. i lipa . Zawsze jak czysciłem wydawało się że plamy znikają a tu nagle znowu się pojawiała po wysuszeniu karoseri . Plamy są wręcz irytujące bo wygląda jak by auto nie było umyte czy coś ..
zdjęcia :
Image [link wygasł]
Image[link wygasł]

Za ew błędy przepraszam ! i proszę o pomoc !
napewno
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 06 2012
Auto: Punto
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Godziny spędzone w korkach - spokój, koncentracja i kultura jazdy Godziny spędzone w korkach - spokój, koncentracja i kultura jazdy
    Kierowcy podróżujący samochodem po dużych miastach w Polsce wiele godzin spędzają stojąc w korkach. Jak w takich okolicznościach zachować spokój przypominamy o kilku zasadach, które ułatwią przemieszczanie ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Air-Dragon Malowanie Airbrush na żywo / MAN "Gniew Tytanów"
      BMW M6 Gran Coupe
      Rage-Race start 2010
      BMW E30 PickUp