Punto I przednie głośniki

punto I przednie głośniki

13 Sie 2009, 22:32

Wtiam , nie posiadam w moim puncie przednich głośników mam tylko tylnie fabryczne i chciał bym dokupić jakieś na przód moje radio to jvc kd g331 . Jakie głośniki byście mi poradzili aby kupić? tak do 120 zł pozdrawiam :wink:
pyra
pyraziomek
Nowicjusz

Miejscowość: konin

14 Sie 2009, 18:57

za taka cene ciezko bedzie dobrac fajne glosniczki ale ja bys chcial wydac troche wiecej to polecam HELIX Dark Blue 62.1 najlepszy stosunek do ceny :)....................a jak coś w twojej cenie to poszukaj jakiegoś zestawu odseparowanego np MAGNAT

pozdrawiam
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w australijskim rankingu wyników uzyskanych w testach zderzeniowych ANCAP. W testach przeprowadzonych przez australijską organizację badawczą Australian New Car Assessment Program (ANCAP), ...

•  
    • Old car
      Old car cabrio
      Renault Megane RS w nocy
      Men's Day 2010