Punto II - czy wart swojej ceny?

23 Paź 2015, 10:45

Drodzy forumowicze,
jestem zainteresowany tą oto ofertą Punciaka - [link do oferty na Olx wygasł]

Chciałbym usłyszeć Wasze opinie nt. ogłoszenia i czy cena za samochodziku jest wg. Was adekwatna do stanu i wyposażenia (opierając się na treści ogłoszenia).
Jadę oglądnąć samochód w dniu dzisiejszym i na co powinienem zwrócić szczególną uwagę? Oczywiście rozmawiałem już z właścicielem i co nie co więcej dopytałem.
tofol
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 29 02 2012
Auto: Deawoo

23 Paź 2015, 14:07

Ogólnie wygląda godnie, dziwi mnie stosunkowo "niski" przebieg jak na samochód z LPG z tego roku. Sprawdź przede wszystkim progi i podłogę (słabość punto), czy cieknie pokrywa zaworów, no i po co są założone te pokrowce na fotele (czy nie ma przetarć, "wysiedzeń" charakterystycznych dla aut z b.dużym przebiegiem).
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

23 Paź 2015, 14:27

Wystarczy spojrzeć na lampy i już widać że prawa przednia wymieniana.. Nawet się brudasom nie chciało tej drugiej wypolerować.. Zderzak wisi, maska krzywo spasowana.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

24 Paź 2015, 11:40

Wszystko ok (dobry silnik,klima,sporo porobione) ale jak Koniu wspomniał przód widać że był robiony,tylna klapa wydaje mi się że też była ruszana i według mnie nawet jeśli auto w dobrym stanie to cena trochę wygórowana.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Paź 2015, 12:38

Spróbuj zjechać z ceny i bedzie po kłopocie.
Wiesman
Nowicjusz
 
Posty: 32
Prawo jazdy: 07 08 1980
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Audi A4
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż
    Wystarczy 199 000 euro i oryginalna Celica GT4 ST165 Carlosa Sainza może być twoja. Samochód, którym słynny Hiszpan zajął drugie miejsce w Rajdzie Grecji 1991, został wystawiony na sprzedaż przez belgijską firmę ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...