Pytania dotyczące zakupów ciężarówek

06 Lut 2021, 13:39

Kilka pytań do wszystkich, którzy szukają silników diesla. Robię zakupy ciężarówek i brakuje mojej wiedzy.

Jakie są główne powody, dla których należy unikać silników wysokoprężnych Ford 6.0l w latach 2003-2007? A może można je naprawić i warto z nimi wytrzymać?

Jaka jest też opinia na temat starszych diesli. Ile lat jest za stare, a ile kilometrów za dużo.

Kolejną kwestią są duramaxy lb7 / lly, którym warto się przyjrzeć. Byłem głównie w lbz's (06/07)

W tej chwili patrzę na modele F250 z lat 99 do 03 z 7,3 l. Lub jeśli znajdę w moim przedziale cenowym 06 lub 07 Chevy / gmc 2500.
lalyaboze48
Obserwowany

08 Lut 2021, 12:08

Kilka pytań do wszystkich, którzy szukają silników diesla. Robię zakupy ciężarówek i brakuje mojej wiedzy. Jakie są główne essay writer powody, dla których należy unikać silników wysokoprężnych Ford 6.0l w latach 2003-2007? A może można je naprawić i warto z nimi wytrzymać? Jaka jest też opinia na temat starszych diesli. e F25
issue got solved
lalyaboze48
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wybrać opony zimowe?
    Często się śmiejemy, że zima potrafi i w styczniu zaskoczyć drogowców, ale po pierwszych opadach śniegu często okazuje się, że najbardziej to są zaskoczeni kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe. ...
    Parkowanie równoległe - krok po kroku jak to zrobić prawidłowo
    W okresie przedświątecznym parkowanie w pobliżu sklepów może być wyzwaniem. Wielu kierowców obawia się jednak parkowania równoległego, co często ogranicza wybór miejsc parkingowych. Trenerzy Szkoły ...

•