Rada

rada

22 Wrz 2010, 10:43

Witam napiszcie mi proszę co wiecie o accencie interesuje mnie konkretnie ten model

[link wygasł]

piszcie wszystko co wiecie z góry dzięki :)
kaska2912
Początkujący

Miejscowość: Tarnów

Re: Rada

22 Wrz 2010, 11:37

Czytałem o tym samochodzie,tam jest chyba silnik 3 cylindrowy,ale o dziwo,mechanicy pochlebnie wypowiadali się o tym silniku(dynamiczny,wtrysk common rail)Korzystaj z tego,że to autko przez niewiedzę nie jest cenione i przez to tanie :wink: Zalety--niska cena,resorowanie,stabilność,bezpieczne prowadzenie,dynamiczny diesel,niskie koszty utrzymania.Nie pamiętam minusów auta akurat z tym silnikiem,gdyż ich nie było.Zwracaj uwagę tylko na korozję,do skrzyni biegów wlej najlepszy syntetyk jaki jest na rynku(75W80 Gl 5),mało miejsca z tyłu.Zwróć uwagę na działanie skrzyni biegów oraz sprzęgła(to słabawe punkty tych aut)Możesz kupować,jeśli jest bezwypadkowy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Rada

22 Wrz 2010, 11:56

Accent to dość dobre autko ale niestety lubi je ruda.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Actros a’la Swanski - Nowy Actros a’la Swanski - "Truck & Art"
    Nowy Actros jest znany nie tylko ze swoich osiągów i niskiego spalania, ale również z drapieżnego wyglądu i nowoczesnego designu. Paweł "Swanski" Kozłowski postanowił dodatkowo podkreślić te cechy pojazdu, ozdabiając ...
    Jak często kierowca powinien badać wzrok? Jak często kierowca powinien badać wzrok?
    Jak często kierowcy badają wzrok? Zwykle, gdy ubiegają się o prawo jazdy. Później, jeśli na tym etapie nie stwierdzono wady wzroku, nie mają już takiego obowiązku i mogą bagatelizować nieostrość widzenia. Kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005