Radio/Nawigacja Passat B6 MP3 (co najmniej 256GB USB)

Radio/Nawigacja Passat B6 MP3 (co najmniej 256GB USB)

31 Mar 2016, 15:25

Jeżdżę Passatem B6 i od 4 lat posiadam radio ZENEC 2010. Coś mi się ostatnio zaczął chrzanić. Zaczął najpierw wieszać się przy łączeniu z telefonem, potem zaczął gubić ustawienia nawigacji a na końcu pojawił się najbardziej dokuczliwy dla mnie problem - przestał widzieć zawartość niektórych katalogów na pendrive z MP3.

Używałem pendrive 16GB i wszystko było ok. Nic nie zmieniałem z muzyki którą tam miałem, ale któregoś dnia po prostu wchodząc do jednego z katalogów stwierdziłem, że jest w nim pusto. Na komputerze są widoczne, a ZENEC nie widzi ich zawartości. Kupiłem też nowego pendrive 256GB i na nim jest dokładnie ten sam problem.
Oddałem sprzęt do naprawy. Zlikwidowali wszystkie problemy... poza właśnie tym nieszczęsnym problemem z odczytem niektórych katalogów na Pendrive.
Niby coś tam mają jeszcze grzebać, ale podejrzewam, że nici z tego będą.
I teraz przechodząc do sedna.

Szukam jakiegoś porządnego radia z nawigacją, które nie będzie grało gorzej od szwajcarskiego ZENEC i jednocześnie będzie miało możliwość odczytu dysków lub Pendrive 256GB i więcej.

Może macie jakieś przetestowane, dobre radyjko z wbudowanym dyskiem twardym o tak dużej pojemności, a może jakieś inne rozwiązanie tego problemu.

Potrzebuję też oczywiście aby radio miało porządną nawigację. ZENEC ma fabryczne iGO. Ta nawigacja nie należy do idealnych i wolałbym możliwość wgrania Automapy, ale może być iGO.
Duracel1974
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 Mar 2016, 15:21
Prawo jazdy od: 01 07 1995
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volkswagen Passat B6
Silnik: 1.9 TDI 105KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Te samochody są najbardziej trwałe Te samochody są najbardziej trwałe
    Trwałość samochodu ma znaczenie zarówno dla tych kierowców, którzy kupują samochód raz na wiele lat, jak i dla tych, którzy rozglądają się za dobrym autem używanym. Amerykański portal zajmujący ...
    Lexus RX - to już dwie dekady luksusu, dynamiki i elegancji Lexus RX - to już dwie dekady luksusu, dynamiki i elegancji
    Luksus, dynamika, elegancka linia, przestronne wnętrze i dobre walory terenowe są trudne do pogodzenia. Ta niełatwa sztuka udała się konstruktorom Lexusa RX, wprowadzonego 20 lat temu w Japonii jako Toyota Harrier. Koncepcja ...

  •