Radio samochodowe

25 Lut 2008, 22:25

Potrzebuje radio samochodowe do 250 zl, nowe badz uzywane. Z funkcji jakie powinno miec to wyjscie na wzmacniacz. CO byscie polecili ? Lepiej nowe, czy uzywane ?
Bigstar
Początkujący
 
Posty: 170

28 Lut 2008, 20:14

za 250 zł dobrego radia nie dostaniesz.. jak masz tyle pieniędzy to znajdź jakieś używane radyjko sony, etc..
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 127
Miejscowość: Chełmno / Kraków

04 Mar 2008, 20:52

Radziłbym ze sklepu np. Pioneer DEH-2020E kosztuje ok 280 zł w albo Pioneer DEH-1020E 230 zł i ewentualnie jakieś JVC, Pyle, Blaupunkt , a z przechodzonych to Alpine
torreto
Nowicjusz
 
Posty: 7

26 Mar 2008, 16:23

hmmmm, co do radyjek, też zastanawiam sie nad zakupem czegoś konstruktywnego i dobrego. Przeglądałem co nieco na necie i znalazłem fajne radyjka redpower.net , jestem już zdecydowany na zakup, ale po kontakcie na maila okazało sie, że dopiero jakoś w połowie kwietnia będą je mieli ;/ ... no nic trzeba czekać, bo radyjka z tego co czytałem jeśli chodzi o specyfikację itp, to wymiatają ;]

Pozdrawiam! ;]
rudyyy666
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław

30 Mar 2008, 12:00

Zależy co rozumiesz pod pojęciem "dobre" i "konstruktywne"

Bo owszem kupisz radio z "bajerami" ale zawsze kosztem czegoś, więc się dokładnie zastanów do czego owe radio Ci będzie potrzebne
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 127
Miejscowość: Chełmno / Kraków

31 Mar 2008, 12:43

na standardzie ... do słuchania muzyki xD, podstawowo to przydała by sie obsługa płytek, bo kaseciaki, to już przeszłość :P ... wiem, że większość ludzi woli mieć jakieś firmówki, typu pionier, ale np. http://redpower.net/6,odtwarzacz-samoch ... io-fm.html
za takie firmowe radio, chyba bym musiał więcej pieniędzy wydać ? ... pozdrawiam!
rudyyy666
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...

31 Mar 2008, 19:14

Hell_Soul napisał(a):za 250 zł dobrego radia nie dostaniesz.. jak masz tyle pieniędzy to znajdź jakieś używane radyjko sony, etc..

jak to nie dostanie :P polecam ci sony CDX-GT20 kosztuje w granicach 250 zł (zobacz na allegro).
Szatek
Aktywny
 
Posty: 302
Miejscowość: Elbląg

03 Kwi 2008, 09:51

rudyyy666 napisał(a):na standardzie ... do słuchania muzyki xD, podstawowo to przydała by sie obsługa płytek, bo kaseciaki, to już przeszłość :P ... wiem, że większość ludzi woli mieć jakieś firmówki, typu pionier, ale np. http://redpower.net/6,odtwarzacz-samoch ... io-fm.html
za takie firmowe radio, chyba bym musiał więcej pieniędzy wydać ? ... pozdrawiam!


Mam w aucie właśnie takiego RedPowera (tyle, że czarnego), dodatkowo z modułem GPS - zajefajnie działa - polecam każdemu - dobra jakość w zaje...stej cenie!
Jedna uwaga do potencjalnych nabywców: radia nie wolno montować w kieszeniach "na wymiar" - ze względu na dość mocne grzanie się podzespołów (wbudowany wentylator do chłodzenia procka i wzmacniacza!) musi mieć trochę miejsca z tyłu radia, dla lepszego chłodzenia (jednak jak się przegrzeje i wyłączy, to po ostygnięci działa dalej)...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

24 Kwi 2008, 14:02

Witam! Kupiłem niedawno Forda Focusa z 2000 roku niestety bez radia. Czy ktoś wie jaki model był montowany do niego ewentualnie jaki pasuje z wyjściem na sterowanie przy kierownicy. Z góry dziękuję :)
GrzesieKRK
Nowicjusz
 
Posty: 2

24 Kwi 2008, 16:09

Modeli było wiele Ford 3000, Ford 4000, Ford 5000, Ford 6000 (CD)
Wiadomo im wyższy model tym więcej możliwości. A TU możesz poczytać o tych radiach.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 483
Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

24 Kwi 2008, 18:24

Dzięki wielkie :)
GrzesieKRK
Nowicjusz
 
Posty: 2