Radio Vordon ht 175 bt

Radio Vordon ht 175 bt

11 Lip 2018, 19:36

Czy ten model radia będzie pasował do mojego peugeot 307 z 2002r ?
Z góry mówie że nie szukam sprzętu za duże pieniądze, szukam jedynie czegoś do zwykłego odtwarzania muzyki
rookie3
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

Re: Radio Vordon ht 175 bt

12 Lip 2018, 14:48

rookie3 napisał(a):Czy ten model radia będzie pasował do mojego peugeot 307 z 2002r ?
A dlaczego ma nie pasować to standardowe radio na 1DIN i będziesz potrzebował tylko przejściówkę z oryginalnych złączy na ISO żeby bez problemu podłączyć takie radio.

Jak dobrze pamiętam masz tam pod kratkami nawiewu miejsce na radio nawet 2DIN :) przy oryginalnym radiu jest pod nim schowek.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zbyt zmęczony, żeby wracać! Zbyt zmęczony, żeby wracać!
    Przed nami ostatnie dni wakacji i nieuniknione powroty do domów. To, jak będzie przebiegała podróż, zależy w dużej mierze od naszego przygotowania. Powroty z wakacyjnych wyjazdów mogą okazać się problematyczne, ...
    Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku? Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku?
    Drony już wkrótce mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. W Polsce i na świecie testowane są różne zastosowania dla tych urządzeń. Dzięki nim policja ma szansę stwierdzić, czy uczestnicy ...

•  
    • Z ulicy na tor - Poznań
      Odblaski, kamizelki i opaski
      IMG 1991
      Moja Miłośc