Co wybrać do fiesty 2004

Co wybrać do fiesty 2004

27 Lut 2018, 23:00

Witam, już niebawem dostanę prawko i moim pierwszym autem jest ford fiesta z 2004. Chciałbym móc w samochodzie puszczać muzykę z telefonu ale niestety nie mam aux/usb w radyjku, jednynie CD :/ I mam pytanie, jakiego rodzaju radia szukać? Obecnie mam to 3 panelowe radio. Może być jakieś standardowe, małe a może być takie do którego będę musiał te 2 poprzeczki wyciąć, to nie problem tylko w jakie radio celować?
Kamil33k
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 03 2018
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Fiesta
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Co wybrać do fiesty 2004

28 Cze 2018, 13:41

W tym przypadku niestety sprawa komplikuje się i musiałbyś najpierw znaleźć ramkę tzn. cały panel który umożliwi montaż w nim radzi 1DIN lub 2DIN. Następnie kupując przejściówkę ISO możesz założyć dowolne radio które spełni twoje wymagania.

Radio 4500 RDS które posiadasz w samochodzie nie ma możliwości podłączenia choćby XCarLink który spełnił by twoje oczekiwania.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Volkswagen Touareg - wyznacza drogę Nowy Volkswagen Touareg - wyznacza drogę
    Nowy Touareg - model trzeciej generacji jest kolejnym ważnym elementem wielkiej ofensywy Volkswagena. Samochód zajmujący miejsce na samym szczycie oferty marki, swoją wyrazistą stylistyką, innowacyjnymi technologiami ...
    Kompaktowe crossovery - większa popularność i ciekawy styl Kompaktowe crossovery - większa popularność i ciekawy styl
    Kompaktowe crossovery niezmiennie zyskują coraz większą popularność. Rynek tych aut – zgodnie z danymi JATO Dynamics – zwiększa się o około jedną czwartą rocznie. Dzisiaj takie modele wybierane są nie tylko przez ...

•  
    • Honda CRX, 3
      Moje autko :)
      Kia Sportage - nowa
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009