Rdza przy sprężynie amortyzatora.

Rdza przy sprężynie amortyzatora.

16 Sie 2013, 18:27

Witam, coś stukało mi w tylnym zawieszeniu, postanowiłem wymienić sprężyny i amortyzatory, po zdjęciu prawej sprężyny okazało się że jest tam jedna wielka dziura. Czy jeżeli wytnę wstawkę z grubej blachy i ją wspawam na starą zgniłą belkę oczywiście wcześniej oczyszczoną z rdzy to czy samochód będzie stał prosto ? wydaje mi się że prawa strona podniesie się o grubość wspawanej blachy. Podkreślam że jest to opel astra f 1.4
gruzin1
Nowicjusz

Auto: opel astra

Re: Rdza przy sprężynie amortyzatora.

16 Sie 2013, 19:30

No gniją te autka. W takim jak Twoje to standard . Wstawisz blaszysko i będzie dobrze. :D Będzie stał równo.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Testy wodorowej Toyoty Mirai w Chinach Testy wodorowej Toyoty Mirai w Chinach
    Toyota rozpocznie testy wodorowego sedana Mirai w Chinach. Firma sprawdzi możliwości adaptacji tej technologii w Państwie Środka. Jednocześnie japońska firma zadeklarowała, że wybuduje stację tankowania wodoru w swoim chińskim ...
    Światowy Zlot Citroenów 2CV Światowy Zlot Citroenów 2CV
    Światowy Zlot fanów modelu Citroena 2CV zgromadził miłośników już po raz dwudziesty drugi. Odbył się on pod koniec lipca od 26 do 30 w portugalskim kurorcie Ericeira nad Oceanem Atlantyckim. Światowy Zlot 2CV ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009