Remont drogi a zachowanie kierofców

17 Paź 2018, 21:45

Takie moje spostrzeżenie - jest remont . Jest kładzenie nowej nawierzchni . Leją chłopaki asfalt. Osiedle poszatkowane drogami . Jest możliwość objazdu , są postawione bariery z zakazem wjazdu i że droga ślepa . Ale nie dla jełopów . Jadą na chama po gorącym asfalcie , wciskają się pomiędzy walcem jakby byli nienormalni . Widzą parę przecznic wstecz znaki ale je ignorują . Może się przejedzie :mrgreen: Dokąd ten świat zmierza :?: Remont na osiedlu Grabówka w Częstochowie . Zakałą są kierofcy z rejestracją SKL - słoneczna kalifornia :mrgreen: .Óni chyba nie mają mózgu :mrgreen:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4673
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

17 Paź 2018, 23:18

bonifacy napisał(a):Zakałą są kierofcy z rejestracją SKL - słoneczna kalifornia
Haha - "słoneczna Kalifornia" :) wracając do tematu to myślę że niektórzy by drogowcom po nogach przejechali aby tylko się przedostać... Niestety to nie tylko u ciebie są takie sytuacje ja też je bardzo często obserwuję.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

18 Paź 2018, 04:29

A ja mam odmienne spostrzeżenia. Codziennie jeżdżę przez Marki (remont głównej przelotowej ulicy) i wpuszczanie z podporządkowanych jest bezproblemowe. Ludzie jadą spokojnie, zostawiają odstępy, ogólnie kultura jazdy na wysokim poziomie. Sam jestem zaskoczony uprzejmością większości kierowców.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3674
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

18 Paź 2018, 19:07

Cichy77 napisał(a):Haha - "słoneczna Kalifornia" :)
Mówimy też na nich stłuczka - kasacja - laweta :mrgreen: Poza tym coraz więcej pojawia się na naszym osiedlu aut z rejestracją EP . To zaś emiraty pajęczańskie :mrgreen:
yeti65 napisał(a):A ja mam odmienne spostrzeżenia. Codziennie jeżdżę przez Marki (remont głównej przelotowej ulicy) i wpuszczanie z podporządkowanych jest bezproblemowe. Ludzie jadą spokojnie, zostawiają odstępy, ogólnie kultura jazdy na wysokim poziomie.

Ale tutaj w temacie nie chodzi o to co napisałeś . U mnie remont na kilku ulicach zaczął się w połowie czerwca. W zasadzie była to przebudowa kanałów burzowych . Ulice rozkopane totalnie . Praktycznie sajgon. I tak - kopią koparką na środku ulicy , są bariery z zakazem wjazdu a te niemoty kierofcy się pchają na chama . Kużwa przeca widać że się nie przejedzie ale nie , jadą po poboczu , po nogach drogowców. Jeszcze pyszczą że nie ma przejazdu .
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4673
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochody ciężarowe kontra osobowe - kolizje i wypadki
    W 2018 r. w wypadkach z udziałem samochodu ciężarowego o masie powyżej 3,5 t w Unii Europejskiej zginęło 3310 osób. Połowa ofiar takich zdarzeń to osoby podróżujące autami osobowymi(1), dlatego kierowcy tych ...