Remont drogi a zachowanie kierofców

17 Paź 2018, 22:45

Takie moje spostrzeżenie - jest remont . Jest kładzenie nowej nawierzchni . Leją chłopaki asfalt. Osiedle poszatkowane drogami . Jest możliwość objazdu , są postawione bariery z zakazem wjazdu i że droga ślepa . Ale nie dla jełopów . Jadą na [...] po gorącym asfalcie , wciskają się pomiędzy walcem jakby byli nienormalni . Widzą parę przecznic wstecz znaki ale je ignorują . Może się przejedzie :mrgreen: Dokąd ten świat zmierza :?: Remont na osiedlu Grabówka w Częstochowie . Zakałą są kierofcy z rejestracją SKL - słoneczna kalifornia :mrgreen: .Óni chyba nie mają mózgu :mrgreen:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 3104
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

18 Paź 2018, 00:18

bonifacy napisał(a):Zakałą są kierofcy z rejestracją SKL - słoneczna kalifornia
Haha - "słoneczna Kalifornia" :) wracając do tematu to myślę że niektórzy by drogowcom po nogach przejechali aby tylko się przedostać... Niestety to nie tylko u ciebie są takie sytuacje ja też je bardzo często obserwuję.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5105
Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

18 Paź 2018, 05:29

A ja mam odmienne spostrzeżenia. Codziennie jeżdżę przez Marki (remont głównej przelotowej ulicy) i wpuszczanie z podporządkowanych jest bezproblemowe. Ludzie jadą spokojnie, zostawiają odstępy, ogólnie kultura jazdy na wysokim poziomie. Sam jestem zaskoczony uprzejmością większości kierowców.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III i Lancera IX
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2808
Zdjęcia: 13
Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Outlander 2019, Vitara 2017
Silnik: 2.0 150KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2019

18 Paź 2018, 20:07

Cichy77 napisał(a):Haha - "słoneczna Kalifornia" :)
Mówimy też na nich stłuczka - kasacja - laweta :mrgreen: Poza tym coraz więcej pojawia się na naszym osiedlu aut z rejestracją EP . To zaś emiraty pajęczańskie :mrgreen:
yeti65 napisał(a):A ja mam odmienne spostrzeżenia. Codziennie jeżdżę przez Marki (remont głównej przelotowej ulicy) i wpuszczanie z podporządkowanych jest bezproblemowe. Ludzie jadą spokojnie, zostawiają odstępy, ogólnie kultura jazdy na wysokim poziomie.

Ale tutaj w temacie nie chodzi o to co napisałeś . U mnie remont na kilku ulicach zaczął się w połowie czerwca. W zasadzie była to przebudowa kanałów burzowych . Ulice rozkopane totalnie . Praktycznie sajgon. I tak - kopią koparką na środku ulicy , są bariery z zakazem wjazdu a te niemoty kierofcy się pchają na [...] . Kużwa przeca widać że się nie przejedzie ale nie , jadą po poboczu , po nogach drogowców. Jeszcze pyszczą że nie ma przejazdu .
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 3104
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wstrzymane rejestracje pojazdów w Polsce Wstrzymane rejestracje pojazdów w Polsce
    W związku ze stanem epidemicznym w Polsce wiele powiatów zdecydowało się na wstrzymanie rejestracji pojazdów zakupionych i uprzednio zarejestrowanych w Polsce. Mając na uwadze przepisy które nie nakładają ...
    Uwaga rower Uwaga rower
    Kiedy sezon rowerowy w pełni, warto wiedzieć parę rzeczy. Tym bardziej, że niektóre przepisy pozwalają rowerzystom na zbyt wiele, co naraża samego rowerzystę na niebezpieczeństwo. Ale to jest właśnie Polska - ci, którzy ...

  •