Renault Clio II. Co o nim sądzić?

Renault Clio II. Co o nim sądzić?

04 Maj 2013, 17:58

Witam.
Jestem w trakcie zakupu samochodu i długo szukając pojazdu w końcu wpadłem że najlepszym wyborem jest Renault Clio II z silnikiem 1.5 DCI rocznik 2003. Jednak są na jego temat różne opinie dużo pozytywnych że mało bardzo pali i jest niezawodny a zarazem zwinny a inne były całkiem inne że psuje się co po chwila i trzeba w niego wkładać nieraz drugie tyle wartości auta. Chciałbym poznać waszą opinie co o nim sądzicie i czy mi go doradzacie czy odradzacie. Dzięki :)
mdomon
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 03 2012
Auto: Skoda Felicia

Re: Renault Clio II. Co o nim sądzić?

06 Maj 2013, 09:35

Jak to w przypadku francuzów- z czasem staną się awaryjne i będziesz musiał poświęcić trochę budżetu jak i czasu na potencjalne naprawy,ale tak jest zawsze w każdym samochodzie. Może napisz w ogóle ile chcesz na niego przeznaczyć,bo w grę pewnie wchodzą także inne modele niż Clio.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

Re: Renault Clio II. Co o nim sądzić?

06 Maj 2013, 13:20

Nie bietz dCI bo sie nim psuja wtryski za 5000zl.Lepiej benzyna+gaz.Benzynowe silniki w Renault swietnie wspolpracuja z instalacja lpg.

Ja mam 1,6 16 V z instalacja sekwencyjna prinsa.
@ Alkomaty
W pierwszym roku eksplostacji byla robiona otulina hamlca z tylu,wymieniana w jednym kole sprezyna zacziskow od recznego,naprawiany silniczek od wycieraczek,lusterko prawe wymieniane bo termometr sie popsul .W drugim roku byl wymieniany przepalony tlumik,byla usterka ze z przodu klocek tarl o tarcze nawet podczas niehamowania.W trzecim roku wymiana byla jedna para swiec .Obecnie jezdze czwarty rok i na razie jest spokoj .
mihau
Początkujący

Miejscowość: Stobno k./Szczecina
Auto: BMW X6
Silnik: 3.0 d
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Fiat Barchetta
      Alfa Romeo 1600 Spider Duetto, 1966 rok, bok
      BMW M3 E46
      Targi AutoSalon i AutoSerwis