Renault Megane I 1,6

Renault Megane I 1,6

15 Wrz 2016, 22:04

Hej, obejrzałem golfa o którym wspominałem w ostatnim temacie, ale pomimo zachwaleń sprzedającego ZNAJOMEGO, był w stanie blacharskim no.. do dupy :) Co sądzicie o tej megance? Mam zamiar jutro dzwonić i pojechać obejrzeć, ale jest jedna rzecz która mi się nie podoba.

[link wygasł]

Otóż jest takie coś:
Image

Czy to jest dziura?
Proszę o opinie Wasze, dzięki.
Cooxez
Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 20 01 2015
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Nie mam

Re: Renault Megane I 1,6

16 Wrz 2016, 10:44

Musisz być przygotowany na to że w tych Meganach ruda to chleb powszedni. Jeśli nawet to jest dziura to jest ona na błotniku a błotnik to element wymienny :ok:
Ogólnie facet to handlarz wiec ideału się nie spodziewaj..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5 [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu E - silnik diesla o mocy ok. 180KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - BMW X5 3,0d e53 - 184KM - Mercedes ML 270 ...
    Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia
    "Nagroda "Design of the Year" to wielki zaszczyt dla SKODY i ogromne wyróżnienie dla całego naszego zespołu. Nowa Octavia jest klasą sama w sobie pod każdym względem. Jej doskonałe proporcje, czyste i ostre linie nadwozia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zabudowa hotelowa naczepy i chopper trójkołowy
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Opel Corsa OPC, tył
      Skoda Roomster Noire