Renault Scenic 1.6 16V 2000r./ komputer spalania i przebiegu

Renault Scenic 1.6 16V 2000r./ komputer spalania i przebiegu

30 Sty 2014, 19:25

Witam, mam problem, nie dawno kupiłem Scenica i jeszcze nie wszystkie jego problemy są mi do końca znane, a problem jest taki, że komputer pokładowy raz wyświetla wszystkie dane odnośnie spalania itp, a raz gaśnie tzn. tak jakby żarówka się przepaliła nic nie widać, ale po jakimś czasie znów się zapala i wyświetla wszystko. Co może być na rzeczy?a komputer od radia z zegarkiem działa prawidłowo cały czas. Prędkościomierz i obrotomierz również działają prawidłowo. Przy większych mrozach nie świeci się, auto się trochę nagrzeje zaświeca się kilka minut i przygasa, że słabo widać co wyświetla, później znów nie wyświetla. Czy to coś poważnego?

Proszę o rady i jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam
pablo2206
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 06 1991
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Scenic I ph II
Silnik: 1.6 16V
Paliwo: Benzyna
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć? Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć?
    Produkcja opon to oddzielna gałąź przemysłu samochodowego, przeżywająca dynamiczny rozwój, spowodowany zwiększeniem się wymagań wobec ogumienia. Trafiające do produkcji samochody oferują coraz to lepsze osiągi i posiadają ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009