Renomowane marki alufelg godne polecenia

Renomowane marki alufelg godne polecenia

25 Sie 2012, 23:05

Witam!
Na rynku niestety jest dużo chińszczyzny ,która wiadomo jaką ma jakość.Stąd moje pytanie.Na jakich formach produkujących alufelgi mogę spokojnie polegać i gdzie mogę ów produkt dostać?
Używane-wiadomo allegro ,a nówki?
Zekori
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 03 2001
Auto: Hyundai i30
Silnik: 1.4 100 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

Re: Renomowane marki alufelg godne polecenia

11 Wrz 2012, 12:41

Witam!

mam nadzieje, ze OP mnie nie zje za podpiecie sie do jego tematu. Rowniez zastanawiam sie nad zakupem jakichs felg i w oko wpadly mi modele firmy HIJOIN, niektore naprawde fajnie sie prezentuja i nie sa jakos strasznie drogie. Niemniej nie wiem, jak jest z ich jakoscia - na stronie u siebie pisza, ze felgi sa na pierwsze wyposazenie m.in u Toyoty i Lexusa, więc chyba jakos strasznie zle to o nich nie swiadczy? Moze ktos mial z nimi kontakt i moze sie wypowiedziec?

dzieki i pozdrawiam
Calendar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 08 1980
Auto: Toyota Corolla

Re: Renomowane marki alufelg godne polecenia

19 Wrz 2012, 10:18

hej!

osobiście moge polecić felgi z firmy kelban kelban.pl są to dobrej niemieckiej produkcji felgi z gwaracja na dwa lata :) każdy napewno znajdzie coś dla siebie

pozdrawiam
Adam12536
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Audi A4 B7, 1.9 TDI 131KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ubezpieczenie autocasco 2019 - jak wybrać i kupić AC w 2019? Ubezpieczenie autocasco 2019 - jak wybrać i kupić AC w 2019?
    Ubezpieczenie autocasco nie jest obowiązkowe, jednak warto je kupić. Pozwala ona uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji pewnych zdarzeń drogowych, które wyniknęły z winy kierowcy. AC obejmuje też często skutki działania ...
    Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser
    Historia tego modelu sięga lat 50. ubiegłego wieku. Wtedy to został zaprezentowany przez Toyotę model BJ – zgrabna terenówka, która sprawdzała się w trudnym terenie. Zalety samochodu – prosta konstrukcja ...

•