Renowacja lampy poszła nie tak

16 Lip 2021, 21:18

Witam, zrobiłem renowacje lampy ale efekt wyszedł tragiczny, wiem juz ze jest to przez lakier bezbarwny w spray. Wie ktos moze jak poprawic ten efekt? Kupiłem juz specjalny spray 2k. Ponowne zdarcie papierem sciernym wodnym pomoze czy jakas inna metoda? Tutaj efekt... https://ibb.co/7Q0yxFR
crisof9
Obserwowany

16 Lip 2021, 22:04

Za słabo rozlany lakier, drzeć jeszcze papierem na gładko, jakim? Nie wiem nie widzę struktury ake strzelam w 600-800 potem zejść na 1000-1200 i leć jeszcze raz z lakierem z tym ze dawaj więcej warstw, 3 a nawet 4 przy czym ostatnia musi byc rozlana ładnie.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 91
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak i gdzie kupić części do samochodu?
    Każdy kierowca, niezależnie od tego, jakiego auta jest właścicielem, staje przed koniecznością zakupu nowych części do samochodu. Zazwyczaj jest to wynik normalnej eksploatacji części, a czasem jest to wymuszone przez kolizję ...
    SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia "Laurin & Klement"
    SKODA Yeti dołączyła do rodziny aut spod znaku "Laurin & Klement ". To już trzeci, obok Octavii i Superba, model dostępny w tej prestiżowej wersji wyposażenia. SKODA Yeti "Laurin & Klement" przygotowana została z ...

•