Rozpoznanie auta

Rozpoznanie auta

20 Lut 2019, 01:00

Witam wszystkich,

Mam pewien nietypowy problem. Otóż dziś w Poznaniu postawiłem samochód na 3 minuty pod blokiem zostawiając w nim dziewczynę. Po powrocie okazało się, że ktoś zdążył zarysować mi tylni zderzak wyjeżdżając z miejsca parkingowego i uciekł z miejsca zdarzenia. Dziewczyna zdążyła zrobić zdjęcie uciekającego pojazdu. Niestety jest bardzo niewyraźne. Przeszukałem później całe osiedle, ale nie byłem nawet pewny czego szukam. Samochód sprawcy w załączniku. Czy jest szansa, że któryś z obeznanych użytkowników tego forum jest w stanie stwierdzić z tak złego zdjęcia co to za marka i model auta? Byłbym bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuję.
Batman
Obserwowany

Re: Rozpoznanie auta

20 Lut 2019, 01:45

Ten w tle to chyba Toyota Yaris pierwszej generacji.
Gradory
Aktywny

Zdjęcia: 7
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra K
Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2018

20 Lut 2019, 08:36

Dokladnie, Toy Yaris
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

20 Lut 2019, 09:32

Dziękuję bardzo.
Batman
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi
    Jazda wymaga od kierowców dużej czujności i uwagi, zwłaszcza, jeśli na drodze mogą spotkać pieszych czy zwierzęta. Zderzenie z nimi może skończyć się dla nich tragicznie. Dlatego ważne, aby zawsze być przygotowanym ...
    Jak naładować akumulator? Jak naładować akumulator?
    Ładowanie akumulatora to pozornie łatwe zadanie, jednak może nastręczyć pewnych trudności. Jak poradzić sobie z tym wyzwaniem? Przede wszystkim należy pamiętać, że akumulator może być ładowany jedynie prądem stałym. Dlatego ...

•