Samochód dla młodej osoby - Kwota do 6500PLN.

15 Sty 2019, 15:19

Krzychu napisał(a):Próg z wymianą i malowaniem to z 400-500 zł więc bez tragedii a dobrze jak gość sprzedaje tak jak stoi a nie zalepi jakąś pianką czy kitem podszpachluje i puści jako zdrowy

Dam znać, co się okaże za godzinę z tym Peugeotem.
Tomaszzz
Nowicjusz
 
Posty: 10

15 Sty 2019, 16:22

No spoko spoko :) Dobre podejście oglądaj patrz przeglądaj i kupuj jak sensowne.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

15 Sty 2019, 20:25

Krzychu napisał(a):No spoko spoko Dobre podejście oglądaj patrz przeglądaj i kupuj jak sensowne.

Peugeot bardzo fajny - Wyposażenie ma takie że nie jeden nowy Mercedes móglby mu pozazdrościć, ale nie o wyposażeniu tutaj mowa tylko o stanie technicznym.

Przejechaliśmy się nim, zawieszenie pracuje łądnie, zadnych niepokojących stuków. Silniczek 2.0 140 koni, gaz zamontowany 7 miesięcy temu.
Do zrobienia ( jak kto uważa): Lewy próg ( Mała dziura mi by nie przeszkadzało), jeden czujnik parkowania nie działa, nie wiem ile w tym prawdy - Do wymiany lub zaspawania jakieś blaszki mocujące przy kolektorze wydechowym ( Podobno każdy "tłumikarz" to ogarnie") ponieważ wydaje podczas wkręcania na obroty taki metaliczny dzwiek - Podobno przypadłość 307`mek. Ewentualnie kupić ale to się nazywa zestaw naprawczy tłumika początkowego (dwie śrubki i sprężynki).

To chyba na tyle, chciałem dziś pojechać na stację diagnostyczną, Pan sie bez problemu zgodził - Ale była masakryczna kolejka i mamy podjechać jutro. Poza tym przyśpieszenie rakieta, ABS, ESP działa, klimatyzacja działa, alufelgi w zestawie i 2 fotele.
Tomaszzz
Nowicjusz
 
Posty: 10

16 Sty 2019, 00:27

To akurat pierdoły. Bierz jak stacja nic nie wykaże :D
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

16 Sty 2019, 04:48

Dokladnie,warto rozwazyc jej zakup.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Sty 2019, 09:56

Krzychu napisał(a):To akurat pierdoły. Bierz jak stacja nic nie wykaże

Jeśli będzie okej, to kupie - Chyba ze bede miał taki fart jak ostatnio. Ogląałem juz jakieś auto, na stacji diagnostycznej wszystko idealnie, ani grama rdzy, nie ma sie do czego przyczepić, cene dogadaliśmy - Jedziemy do człowieka do domu, 3km po wyjechaniu ze stacji padła mu skrzynia biegów :D
Tomaszzz
Nowicjusz
 
Posty: 10
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Niebezpieczne zderzenia boczne pojazdów
    Zderzenie się pojazdów w ruchu stanowiło ponad 55% wszystkich wypadków drogowych w Polsce w 2021 roku. Z tego najwięcej było zderzeń bocznych (7371), w których zginęło też najwięcej osób (443 osoby) ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

16 Sty 2019, 23:22

Temat uważam za zamknięty - Stałem się szczęsliwym posiadaczem tej 307`mki.


Mam jeszcze jedno pytanie w kwestii OC - Jak to jest jeśli chodzi o OC? Tzn sprzedający mówil że OC jest do listopada, lecz dopiero chwilę temu zauważyłem wybrał płątnośc ratalna, wiec pewnie niedługo będę musiał opłacić zaległą rate - W tym problem, w jaki sposób mam się dowiedzieć do kiedy trzeba ją opłacić? BO tam na kwicie nie ma nic napisane... I czy coś się stanie jeżeli nie opłacę tej kolejnej raty? Bo sprzedający nie poinformował mnieo tym ze została do opłacenia rata, albo zapomniał - Albo chciał zapomnieć.
Tomaszzz
Nowicjusz
 
Posty: 10

17 Sty 2019, 17:35

Jesli masz możliwość to podejdz do danego ubezpieczyciela a jeśli nie to zadzwoń na infolinię i się doinformuj.

Tomaszzz napisał(a):I czy coś się stanie jeżeli nie opłacę tej kolejnej raty?


Lepiej zapłać bo inaczej dowalą Ci kare i to nie małą..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012