Samochód dla świeżego kierowcy (10-12 tys. PLN)

Re: Samochód dla świeżego kierowcy (10-12 tys. PLN)

08 Cze 2015, 17:47

Ktoś coś o Corsie C :>? 1.2 75KM Benzyna+LPG to dobry pomysł?
janciwo
Nowicjusz

Auto: Nie mam

08 Cze 2015, 19:19

Spoko silnik, 1.2 75 km na łańcuchu - do kulania się starczy.
Spali to koło 8l pb po mieście, także nie wiem czy gaz Ci się opłaca jak piszesz, że przebiegi bardzo małe robisz. Dużo jeździ tego po Polsce, ciężko trafić nieulepa, także dużo szukania, chyba żeś magik tynkarz i lubisz się brudzić :mrgreen:
amcio
Początkujący

Prawo jazdy od: 07 02 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi A6 C6 Q
Silnik: 4.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

11 Cze 2015, 19:43

[link wygasł]

Rozmawiałem ze sprzedającym. Jest właścicielem od 3 miesięcy (sprzedaje ponieważ jest dla niego za mały (ma dziecko) a dostał go w prezencie), więc przeszłości nie znam. Co za tym idzie trzeba będzie wymienic rozrząd. Gaz od 8 lat założony. Co do poprawek lakierniczych to są delikatne odpryski na tylnych drzwiach i tylnym błotniku (widać na zdjęciu) - zrozumiałem że już zrobione, ale może być różnie. Myślicie że warto jechać i oglądać?
janciwo
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris 0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris
    0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris - rozstrzygnięcie konkursu Toyota Motor Poland W sobotę 6 października Toyota Motor Poland zorganizowała finał konkursu "Wygraj nową hybrydową Toyotę Yaris ". Po czterech miesiącach etapów ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI