Samochód do 10k na wypady za miasto

Samochód do 10k na wypady za miasto

04 Paź 2017, 09:25

Witam.
Szukam swojego "1 auta" do 10k. Auto ma być używane głównie do wypadów za miasto, czasem może jakaś dłuższa trasa i drogi gruntowe. Niestety SUV i terenowe w tym przedziale odpadają ze względu na roczniki, a nie ukrywam, że takie auta podobają mi się najbardziej - dużo i wysokie. Znalazłem coś co mogłoby być kompromisem - Ford Fusion, ale różne opinie na jego temat słyszałem, że niekoniecznie jest wart swojej ceny i dosyć niewygodny na dłuższe trasy. Czy moglibyście zaproponować jakieś inne alternatywy dla tego Forda, i ogólnie do 10k? Nie ukrywam, że podobają mi się auta w stylistyce Fusiona - siermiężne. Nie szukam kombi, auta rodzinnego, ani mocnego.
Husii
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i
    Dostęp do informacji o planowaniu podróży możliwy jest przy pomocy smartfona lub systemów pokładowych pojazdu dzięki dedykowanej BMW i, smartfonowej aplikacji kompatybilnej z systemem operacyjnym iOS oraz Android. ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kolekcja YOU.ME.MINI. - czapka
      BMW serii 5 E39, 2
      Dziewczyny myją w bikini, Fiat 126p
      Volkswagen Passat, Nissan Skyline GTR, lotnisko