Samochód do 10k na wypady za miasto

Samochód do 10k na wypady za miasto

04 Paź 2017, 08:25

Witam.
Szukam swojego "1 auta" do 10k. Auto ma być używane głównie do wypadów za miasto, czasem może jakaś dłuższa trasa i drogi gruntowe. Niestety SUV i terenowe w tym przedziale odpadają ze względu na roczniki, a nie ukrywam, że takie auta podobają mi się najbardziej - dużo i wysokie. Znalazłem coś co mogłoby być kompromisem - Ford Fusion, ale różne opinie na jego temat słyszałem, że niekoniecznie jest wart swojej ceny i dosyć niewygodny na dłuższe trasy. Czy moglibyście zaproponować jakieś inne alternatywy dla tego Forda, i ogólnie do 10k? Nie ukrywam, że podobają mi się auta w stylistyce Fusiona - siermiężne. Nie szukam kombi, auta rodzinnego, ani mocnego.
Husii
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...
    Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
    Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      Jak podłączamy kable rozruchowe
      Mitsubishi i-MiEV Evolution
      Master Truck