Samochód do 10k na wypady za miasto

Samochód do 10k na wypady za miasto

04 Paź 2017, 08:25

Witam.
Szukam swojego "1 auta" do 10k. Auto ma być używane głównie do wypadów za miasto, czasem może jakaś dłuższa trasa i drogi gruntowe. Niestety SUV i terenowe w tym przedziale odpadają ze względu na roczniki, a nie ukrywam, że takie auta podobają mi się najbardziej - dużo i wysokie. Znalazłem coś co mogłoby być kompromisem - Ford Fusion, ale różne opinie na jego temat słyszałem, że niekoniecznie jest wart swojej ceny i dosyć niewygodny na dłuższe trasy. Czy moglibyście zaproponować jakieś inne alternatywy dla tego Forda, i ogólnie do 10k? Nie ukrywam, że podobają mi się auta w stylistyce Fusiona - siermiężne. Nie szukam kombi, auta rodzinnego, ani mocnego.
Husii
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...
    [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4 [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2006r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Grande Punto 1,4 16V - 95KM - Kia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      GTP Light