Samochod do 10tys. Po jaki jechać?

Samochod do 10tys. Po jaki jechać?

10 Mar 2015, 20:07

Czesc forumowicze.
mam 20lat i staje przed kupnem autka. przez 2 lata jezdzilem stara polowka III 1.0 w benzynie.
Teraz nadszedł czas na zakup czegos nowszego do 10 maxxx 11tys (w tym chciałbym już zmieścić opłaty)
Teraz tak jestem juz w takiej sytuacji, że kasa jest chęci są tylko szukac ofert i jechać.
CHciałbym , żeby moj wybor dokonał się miedzy takimi samochodami
volvo s40
seat leon/toledo
mitsubishi Carisma

Co byście polecili? Diesel czy benzynka? Mi to obojętne. Zależy mi na w miare małym spalaniu i tych min 100 koniach Z tego co widzę masa leonow czy toledo do sprowadzane pojazdy z Niemiec i nie wiem co o tym myslec. Nie chciałbym, żeby jakis profeska handlowiec mnie zrobił w balona.
kanonier714
Obserwowany

Auto: polo III

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach! Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach!
    Jedna trzecia kierowców nie wie ile wynosi prawidłowe ciśnienie w oponach ich samochodów (można je sprawdzić na specjalnej naklejce która powinna być w schowku lub na słupku od strony kierowcy), a nawet ...
    Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
    Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009