Samochód do 12.000 PLN

Samochód do 12.000 PLN

25 Lip 2007, 11:57

Witam wszystkich
Zamierzam kupić samochód do 12 tys PLN
Zastanawiam sie nad kilkoma modelami rocznik '97-'98
-Opel Vectra 1.6-1.8 16 V
-Renault Megan 16 16V
-Honda Civic

i proszę o opinie tych samochodów a może jakieś inne propozycje
czytam dużo opinii ale szczerze mówiąc mam coraz większa pustkę
Meganka mało pali i jest zgrabna i przyzwoita
ale Vectra sama klasa i Civic dynamika.Samochód będzie przerobiony w gaz.
Prosze o pomoc

Z góry dzięki
Pozdrawiam
albert
Nowicjusz

Re: Samochód do 12.000 PLN

25 Lip 2007, 12:07

Witaj Ja polecam ci Opla Vectre poniewarz renault wcale tak mało nie palą sa tylko wygodnie i majka miekie zawieszenie i bespieczne sa ale za to bardzo awaryjne przez co wizyta w sklepie z czesciami bedzie cie drogo kosztowac bo nawed zamieniki takie firmy np jak valeo i tak sa drogie wiec renault z tego powodu ci odradzam jedyne co moze ci sie w tym samochodzie spodobac to tylko wyglad i nic po za tym Honda tez jest fajna ale jest bardzo mala i malo konfortowa jezeli lubisz szybka jazde to powinienes ja wybrac ale jezeli zalezy ci na wygodzie jazdy duzym samochodzie ktory zadko sie psuje a czesci sa tanie i ktory nawed nie ma najgorszych osiogow jezdynch to powienies wybrac Vectre ale ja bym ci doradzil dolozyci jeszcze te 3 tys wiem ze to moze nie jest takie latwe ale kupic sobie np Audi A4 i powiedz mi jeszcze o ktora ci chodzi ta Vektre A czy B
xXx
GrzegorzKutno
Nowicjusz

Miejscowość: Kutno

25 Lip 2007, 13:38

Vectra B oczywiście
a te 12 tys to max jakim dysponuje.
Wielkie dzięki za poradę

pozdr
albert
Nowicjusz

25 Lip 2007, 15:58

Jeżeli chodzi o Opla Vectrę B, to zaletą jest przestronne wnętrze i dobre właściwości jezdne, a wadą jest niska kultura pracy silnika i zbyt delikatne zawieszenie na polskie drogi. Polecam Vectrę z silnikiem 1.8 115 KM.

Zobacz przykładowe oferty:
[link wygasł]
[link wygasł]

Jeżeli chodzi o Hondę Civic, to ma dobry układ jezdny, wykończenia są wysokiej jakości i jest to niezawodne auto. Niestety części zamienne są drogie.

Zobacz przykładową ofertę:
[link wygasł]

Pozdro :wink:
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm
    Uruchomienie nowego Centrum Testowania Silników w fabryce Audi w Neckarsulm oznacza oddanie do użytku najnowocześniejszych na świecie i najbardziej wydajnych urządzeń do badania jednostek napędowych. Centrum wyznacza ...
    SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji
    Przedstawiciele firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poinformowali o rozpoczęciu produkcji średniej wielkości SUV-a Pajero Sport w zakładach PCMA Rus w Kałudze. Fabryka ta stanowi współwłasność grupy PSA Peugeot ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI